nemetluca

Regisztráció dátuma: 2019. december 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2019. december 26.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

MAC Blot Púder

MAC Blot Púder
2022. december 29.

Light árnyalat: a márka face&body alapozójával használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. Szép matt finish, tartós, tükör plusz pont nekem. Elég jól fogyásnak indul, ha az ember az egész arcára használja és nincs mellette másik púder, amihez tudna nyúlni. Amióta megvettem a Sensai púderét ezt csak a szemem alatti területen használom, így az előző "probléma" elhárult. Nem ül bele a ráncokba, nap végén is nagyon szépen mutat. Újra azért venném, mert a Sensai nem túlzottan utazóbarát.

Sensai Loose Powder (Transculent)

Sensai Loose Powder (Transculent)
2022. december 29.

Nagyon megéri! Rengeteg terméket tartalmaz és nem kell belőle sok. A MAC blot púderrel tudom összehasonlítani, mindkettő szép, természetes és tartós végeredményt nyújt (MAC face&body alapozót használok). A Sensai nem teljesen matt, így azt inkább az arcomra használom, a MAC-et a szemem alá, viszont mindkettő megállja a helyét mindenhol. A Sensait venném újra, viszont a csomagolása nem táska/utazásbarát, ezt érdemes figyelembe venni, de olyan tartósságot ad, hogy nem kell folyamatosan ellenőrizni a sminket a nap folyamán.

Babor Adventi Ampulla Naptár 2022

Babor Adventi Ampulla Naptár 2022
2022. december 29.

A legtöbb ampulla inkább parfümminta... nem fogom később újravenni. Csatlakozom az előttem szólóhoz, a C vitaminos ampulláknál reménykedtem, hogy ne legyen belőlük több, büdös volt és ragacsos állagú... A Moisture Glow Serum miatt kap 2 csillagot (korábban volt vele és a hidratálóval is tapasztalatom)