nemkriszta

Regisztráció dátuma: 2015. június 29.
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. június 29.
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Nivea Silk Mousse Vanilla & Caramel Tusfürdőhab

Nivea Silk Mousse Vanilla & Caramel Tusfürdőhab
2019. március 21.

Az első tusolóhab élményem egy olcsó termék volt a Baleától. Kellemesen csalódtam. Ezen felbátorodva megvettem ezt a terméket, amit viszont megbántam. Semmivel nem tart tovább az illata, mint olcsóbb társának, ráadásul sokkal többet kell érte fizetni.

NYC In New York Minute Körömlakk

NYC In New York Minute Körömlakk
2017. október 29.

Rossmann Drogéria leértékelt polcán akadtam rá erre a -számomra- gyönyörűséges szürkés-barnás-lilás meghatározhatatlan színű, amúgy Park Ave nevet viselő körömlakkra. Olvastam a véleményeket, sok hozzászóló sok kifogást emelt a minőséggel, tartóssággal, egyebekkel kapcsolatban. A körmeimen két réteg szépen fed, csíkmentesen terül alapozólakkon, de a tartóssága sajnos nálam is gyatra, még fedőlakk használatával is. Emiatt nem csodaszer.

Balea Duschschaum Sweet Cake

Balea Duschschaum Sweet Cake
2017. augusztus 18.

Sokáig idegenkedtem a borotvahab jellegű tusfürdőktől, míg végül a pozitív vélemények hatására megvettem ezt a terméket kipróbálásra. És milyen jól tettem! Azóta a reggeli gyors zuhanyzások rendszeres kellékévé lett. A napégette bőrömhöz is kíméletes a hab állag miatt. Illatok, márkák között még biztosan válogatok, nekem elnyerte a tetszésemet.