Nemtudoommm

Regisztráció dátuma: 2020. december 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. december 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Zadig & Voltaire This Is Her

Zadig & Voltaire This Is Her
2021. december 2.

Közellenség leszek, de szerintem nagyon túl hypeolt.
Kíváncsi voltam rá nagyon mit is tud ő, a bizonyos fehér zadig.. jegyek alapján imádnom kellett volna. De valahogy annyira nem erre az illatra számítottam a jegyekbol..hogy kb kifujtam, vártam vele de annyira nem fogott meg hogy azonnal hajitottam is ki a kukába. Bőrön fogalmam sincs de én úgy voltam vele hogy én nem szeretném ezt az illatot a bőrömön érezni.
Hol a gesztenye illata? Valami vaníliás szantálos katyvasz. Minden egyéniséget nélkülöz (hogy a fenébe
lehet így elrontani egy parfümöt ilyen jó jegyekkel) külön külön is imádom mindet. Annyira sajnálom de a jegyek kb felét ha kierezni sokat mondok pedig nincs baj az orrommal. Pedig akkora reményekkel vettem le a polcrol..hatalmas nagy pofára esés (nekem)

Ariana Grande God is a Woman EDP

Ariana Grande God is a Woman EDP
2021. december 2.

Valóban olyan mintha a cloud testvére lenne,bár hatarozottan ő a kistesó,határozottan gyengébb protekcioval. Akinek tavasszal -nyáron sok lenne a cloud az szeretni fogja. Viszont nincs meg benne az a plusz ,az a csavar amit keresnél egy parfumben amitől bármivel is kitűnne a többi közül. A Clouddal sajnos túl nagyra tették a mércét, de várni fogom hátha valamelyik celebrity parfum uberelni fogja (bár erre eddig nem sok esélyt látok) Édes körtés pezsmas illat. Néha néha elfujkalni ok, de aki szerint a cloud generic..hát ez kisbaba.
Pedig az üvegében nem is kötöttem volna bele.. na 😅
Nekem ő nem..ha már körte akkor inkább egy La Belle 🤷🏻‍♀️
Ha pedig hasonlót szeretnétek a Cloudhoz, vegyetek cloudot , layerelni is nagyon jól lehet vagy ott lesz a Cloud 2.0
3ast megkapja, elmegy kategória

Zara Red Temptation for Her

Zara Red Temptation for Her
2021. november 29.

Lassan már nem csak egy parfum, hanem illat kategória lesz BR540. Nem csak olyan lesz hogy virágos,puderes,stb hanem Baccarat Rouge... annyi hasonló illatot gyartanak mint még soha egyetlen hasonló arkategoriaju parfümből. Oke oke közösség kedvenc és hát én is ide tartozom. Viszont ezek után eszem ágában sincs megvenni a BR -t amég a Red temptationt kapni lehet és ez hatalmas szó, és egyben elismerésem zara... rengeteg "dupe" -ját sikerült már szagolnom és viselnem is de ez a kis zara viszi a pálmát pedig a legolcsobb az összes közül.
Olcsó húsnak híg a leve - szokták mondani ..
Hát én még mindig keresem hogy mibe kötetnék bele de tartósság szempontjából is nálam 5/5 amit szintén sok márkás parfumom meg sem mer közelíteni.
Szillazs szinten. Külcsín belbecs 5/5
Pont én aki meghallja hogy zara csak "meh"
De ez az új kollekció hihetetlen jól sikerült
Csajok ha arra jártok mindenkepp egy próbát megér