Best of Beauty 2019

Nena

Regisztráció dátuma: 2012. március 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. március 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

L'Oreal Rouge Signature Matte Liquid Lipstick

L'Oreal Rouge Signature Matte Liquid Lipstick
2019. március 20.

Csak egyetérteni tudok, tényleg szuper! Rávettem magam, hogy végre ne a szokásos mályvás-barnás-rózsás árnyalatok közül válasszak, hanem beszereztem tavaszra a 109-es, 'I savor' árnyalatot. Elsőre Barbie-rózsaszín, de felkenve pár perc alatt finomodik a színe és az én világos, hidegebb tónusú bőrömhöz nagyon passzol. Nagyon durva, de tényleg olyan, mintha vizet kennék fel a számra, annyira könnyű. Nem csíkoz, szépen eldolgozható, hamar "megköt" és utána nem maszatol. Nem egy estig tartó szín, de vállalhatóan kopik.

Pupa Professionals BB Cream + Anti-Etá

Pupa Professionals BB Cream + Anti-Etá
2019. február 28.

Nem akarom elkiabálni, de két hetes használat után tökéletesnek tűnik. ^^ Olyan BB kérmet kerestem ami a vízhiányos/száraz bőrömet legalább nem szárítja tovább, inkább csak egységesítsen és ne legyen matt. Na most ezeknek mind megfelel! Hidratálni, sőt fényvédőzni is szoktam alá, mert (hiába állította az ellenkezőjét az eladó lány), szerintem az a kis mennyiség, amit ebből a fejemre kenek, nem fog engem megvédeni a napsugaraktól. De őszintén szólva ezt nem is várom tőle, sőt még a ránctalanítást sem. (Tényleg nem értem, miért kell még az örök életet is megígérni egy-egy reklámban.)
Nekem ez egy hibátlan bb krém, csodaszép természetes összképet ad, bőrfényű a finishe, meglepően tartós és nem okoz pattanásokat. 30% kedvezménnyel pedig ajándék volt.

Pupa Made to Last Liquid Eyeshadow

Pupa Made to Last Liquid Eyeshadow
2019. február 28.

Sajnos én is csatlakozom az előttem szólókhoz. :( ANNYIRA akartam, hogy jó legyen, hogy egy akció során természetesen kettőt is vettem. Igazából árnyalattól függetlenül beül a ráncokba, csíkozódik és fakul. Nagyon gondolkozom, hogy mire tudnék legalább két csillagot adni, de egy tartós(nak hirdetett) termék esetében az, hogy frissen kenve szép a színe, nem sok.

3 ÖSSZETEVŐ