neome

Regisztráció dátuma: 2021. március 19.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. március 19.
Bőrtípus: -

Megnézem

TIA'M My Signature Vita B5 Toner

TIA'M My Signature Vita B5 Toner
2024. április 4.

Most fog elfogyni, sokaig eleg volt, teszi a dolgat. Majdnem a legvegeig ugy voltam vele hogy ujraveszem, de a legvegere megis meguntam kicsit. Nincs vele semmi baj, nem ragad, hidratal, onmagaban nyilvan nagyon keves, de alapnak jo, nem irrital - ez kb eleg is ahhoz hogy maradjon a rutinomban, nem is igazan varok ennek tobbet, es ami egyszer bevalt azt gyakran sokaig megtartom a rutinban. Gondoltam mielott tenyleg vegleg elfogy, lenne a legjobb kiprobalni a kovetkezot ami mar megvolt, a mario badescu glycolic acid tonert, ha az nem tetszik akkor gyorsan visszaterek ehhez es veszem is ujra. De az az igazsag hogy nekem az jobban bevalt, latom a polirozo hatasat keves hasznalat utan is, szoval egyelore arra valtok, aztan ki tudja, ha megszokja a borom es mar nem mukodik, lehet visszaterek ehhez. 5* mert teljesen jo toner ez is

Zara for Her 2012

Zara for Her 2012
2024. március 29.

Amikor eloszor illatoltam nekem is rogton megvolt a sicily asszociacio. Szerintem annak akinek a sicily nem egy sok eves szignatura illata, remek, csak egymas mellett illatolva erzem a kulonbseget, es az sem zavaro.
Ez az illat egyebkent szerintem tobbeknek mukodhet mint at eredeti sicily, pont az a hajlakkos-aldehides arcbavagos nyitas nincs benne, puhabb, szelidebb, rozsaszinebb verzioja. Szerintem ha az igazi sicily ilyen lett volna lehet sokkal tovabb maradt volna, mert pont azt a reszt nelkulozi ami miatt ez sokaknak retro. Nekem az tetszik benne.
Irjak itt hogy jokedv illat, es az nagyon jo hogy a sicily ragyogo lebego konnyed boldogsag izet megis visszahozza.

Parfum de Nicolai Kiss Me Intense EDP

Parfum de Nicolai Kiss Me Intense EDP
2024. március 11.

Bar maga az illat nem hasonlo, de ugyanolyan modon megfordul a gyomrom tole mint a black orchidtol.
Nekem nem nagyon mukodik ez az illatprofil, illetve magamon nem tudom elviselni, de amennyire en meg tudom itelni ezt ebbol a poziciobol, a blanche bete ebben a kategoriaban sokkal kellemesebb. Az is edes, sot, gejl, de megsem emelygos (legalabbis egy ideig).