NeonPink

Regisztráció dátuma: 2015. április 4.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. április 4.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Love Beauty and Planet Tusfürdő Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal

Love Beauty and Planet Tusfürdő Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal
2022. július 27.

Nagyon nagyon csalódott vagyok. Imádtam ezt a tusfürdőt és a testradírját még inkább. Aztán az utóbbit megszüntették. Ezt egy időre abba hagytam, most újra vettem. Kisebb kiszerelés ugyanazon az áron. Jó, ezt még valahogy lenyelem, minden drágult. DE a termék sem ugyanaz. Imádtam az eredeti illatát, ez az új viszont már teljesen más illatú és nem illatozik tőle az ember mint korábban. Eddig mindig megdicsérték, összetévesztették az illatot parfümmel. Ez viszont már csak egy átlagos tusfürdő, semmi extra és nem éri meg az árát. A márka már jó ideje nem a megfelelő irányba megy, ez volt az utolsó termékem tőlük

The Body Shop British Rose Testradír

The Body Shop British Rose Testradír
2022. április 29.

Mivel mindig a kókuszosat veszem meg valami újat szerettem volna kipróbálni. Szerencsére okosan csak a kis kiszerelést vettem meg. Nekem nem radíroz elég hatékonyan és túl sok a gél. A kis szemcsék gyengéden “radírozgatnak” a bőrömön. Az illata nem rossz, jó ideig érződik a bőrön. Az én adagomban csupán EGY darab rózsaszirom darabka volt, nem több.
A bőröm puha volt utána, nem hagyott semmi olajos, csikorgósan tiszta vagy fura érzetet, egyáltalán nem szárított (ami nálam nagy szó).
Ezek ellenére nem venném újra, arra amire vettem nekem nem felelt meg.
Azoknak ajánlanám akik a nagyon lágy bőrradírokat kedvelik, akik csak spa, kényeztetés élményként használnak testradírt vagy pedig ajándékként tökéletes lenne.

Signal White Now Fogkrém

Signal White Now Fogkrém
2022. április 22.

Két más márkájú teljesen haszontalan “fogfehérítő” fogkrém után azt mondhatom, hogy VÉGRE! Már az első használat után enyhén szebbek voltak a fogaim. Lassan 2 hete használom és családtagok is észrevették a különbséget.
Tisztító hatása jó, de lehetne jobb. Bár én másik fogkrémet használok a nap második felében, mivel az jobban tisztít viszont nem fehérítésre szánták.
Amire viszont nem számítottam az a nagy kékség! Használtam már kék/kékes fogkrémeket de ez... a fogkefém feje teljesen új színben pompázik, többször öblítek utána, hogy ne virítson a fogaim között és a ruhára is nagyon vigyázni kell. Nem idegesítő csak szokatlan. Gyerekeknek szórakoztató lehet