NeonPink

Regisztráció dátuma: 2015. április 4.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. április 4.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Tom Tailor Liquid Women

Tom Tailor Liquid Women
2019. november 4.

Kellemes, nem émelyítő, édes kis lityi-lötyi.
Az öcsémnek vettük nagyon akciósan, hogy legyen mivel locsolkodnia de végül nálam kötött ki. Pár havonta rám jön, hogy magamra fújjam, de valószínüleg elfogom ajándékozni.

Finoman adagolva nincs az a gagyi, olcsó illata. De drága és egyedi illata sem. Egyszerű, picikét tucat de kellemes és működik.
Inkább fiatal lányokon és édes könnyedséghez ragaszkodó nőkön tudom elképzelni.

Inecto Naturals Hajregeneráló Pakolás

Inecto Naturals Hajregeneráló Pakolás
2019. október 19.

Annyira, de annyira szerettem volna szeretni. Sajnos a minimumot nyújtja, ami ennyi pénzért nevetséges. Olcsóbb termékek többre képesek. A hajam nem száraz, nem töredezik de még így is keveset nyújtott.
Kifésülhetőség minimális, fényesség nuku, puhaság minimális, a finom illat egy napon belül elillan.

Azért nem pontozom le jobban, mert azért nem teljesen pénzkidobás és rontani se rontott a hajam állapotán.

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder
2019. szeptember 26.

Régen évekig használtam miután az amúgy kiemelkedő minőségű Oriflame-s porpúder megszűnt.
Akkoriban ezzel is beértem de így visszagondolva inkább keresgéltem volna tovább.
Nagyon jól fed, de a színválaszték nagyon gyér, főleg világos bőrűek vannak hátrányban. Nagyon mű kinézetű, vastagon megül az arcon. A bőröm fulladozott alatta pedig ecsettel vittem fel a lehető legvékonyabban. Teljesen bezsírosodott alatta a bőröm ami miatt az egész réteg csúszott és gusztustalan volt. Színre is sárgás-barnás hatású a második legvilágosabb árnyalat is, elütött a nyakam színétől. A legvilágosabb viszont túl fakó volt.
Igaz könnyen porzik, de így könnyebb vele dolgozni, nem vész kárba.

Egyáltalán nem pénzkidobás, mert végülis fed és egységesen, lehet vele dolgozni csak... nem jó.
Annak ajánlanám aki alapozózik vastagon, de váltana és jó fedést szeretne