NeonPink

Regisztráció dátuma: 2015. április 4.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. április 4.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Frosch Málnavirág Tusfürdő

Frosch Málnavirág Tusfürdő
2021. március 2.

Nekem sajnos kissé szárította a bőrömet. De nem ez volt a problémám vele, hanem hogy konkrétan málnás tisztítószer illata van. Elég érdekes volt a fürdés vele, folyton az járt a fejemben “biztos magamra kenhetem ezt?”
Különben az állaga pont olyan, amit szeretek. Áttetsző, folyékony, kellően habzik.
Csak kipróbáltam családtagét, megvenni nem venném meg.

Yamuna Mandulaolajos Kézkrém

Yamuna Mandulaolajos Kézkrém
2021. február 28.

Ez is csak az illata miatt ér valamit is.
Szerencsére ajándékba kaptam. Nem vártam tőle sokat, csak kis irodai kézkrémnek használtam volna, de még így is csalódnom kellett. Először azt hittem, hogy jól felszívta a kezem aminek örültem, de pár perc elteltével azt éreztem, hogy sercegősek lettek az ujjbegyeim, mintha szárított volna. Közben még is hagyott egy selymes réteget maga után. Nem is értem a kettő hogy fér össze. Csak ott csípett egy picit, ahol száraz és sérült volt a kézfejem, máshol nem. Ezt még betudom pozitívumnak egy ilyen krémnél.
Az illata lágy, nekem jó ideig érezhető volt a kézfejemen. Mondjuk nem is az INCI végén van a parfüm.
Megvenném? Semmiképp sem

Hugo Boss Alive For Women EDP

Hugo Boss Alive For Women EDP
2020. október 5.

Életem első parfümjére hajaz az illata, csak ez könnyedebb és édesebb. Nem feltétlen tucat illat, de nem is egyedi se nem új. Mostanában elegem lett az édesebb és nőiesebb illatokból, hosszú ideje ez az első amire azt mondtam nem rossz és TALÁN időnként viselném is. Viszont az én vad, unisex ízlésemnek ez már picit túl édes gyakoribb viseléshez.
Szerintem inkább őszi-téli illat ami tökéletes mindennapi viselésre, irodában is persze módjával adagolva. Nőies, amit nem a hétvégén bulizós fiatalabb korosztálynak találtak ki. Van egy kis bújós hangulata, amikor az ember a kötött pulcsikra és jó meleg plédre vágyik egy jó teával. Bárcsak egy picit fűszeresebb lenne
Tartósságáról még nem tudok nyilatkozni