nerukise

Regisztráció dátuma: 2016. december 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. december 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Baba Levendula és Vanília Tusfürdő

Baba Levendula és Vanília Tusfürdő
2024. február 28.

Jövök legelső véleményt írni. Tudni kell, hogy alapból ez az illatkombináció (levendula és vanília), hát ezért a világ végéig elmegyek, egyik kedvencem! Szóval mondani sem kell, amint megláttam dm oldalán, hogy megjelent egy ilyen illatú tusfürdő, fogtam magam és már rohantam is a boltba venni. Szokásosan a többi Baba tusfürdőhöz, ez is jól habzik, ráadásul szép lila színe van. Az illatán én annyira nem érzem a vaníliát, inkább a levendulát, de attól függetlenül NAGYON fincsi illata van. Rajtam nem szoktak ezek megmaradni zuhanyzás után, de amikor először tusoltam ezzel, már akkor észrevettem, hogy ez azért picit megmarad rajtam. Megy is az öt csillag, szerintem megtaláltam a fix tusfürdőmet egy időre (amíg meg nem unom) :D

Round Lab Birch Juice Moisturizing Cream

Round Lab Birch Juice Moisturizing Cream
2024. február 18.

Hát nagyon nagy elvárásaim voltak ezzel az arckrémmel szemben, főleg az ára és a márka jó hírneve miatt, de egy nagyon minimálisan csalódtam benne. Minden tökéletes benne és tényleg baromi jól hidratál, de most jön a nagy DE... Kis golyócskák vannak benne, amiket először azt hittem, hogy az a hámladozó arcbőröm vagy kis szemét, ami hirtelen odajutott. Aztán egy kis idő múlva nyilván rájöttem, hogy ez bizony a krémben van egy ilyen kis cucc (golyócska), aminek elvileg szét kéne pattannia az arckrém felkenésénél, de nálam vagy 8-10 mindig marad és alig bírom szétpattintani. Ezek kis kollagéngolyócskák és maga az ötlet tetszik meg biztos a többi szépen szétpattan, de azok, amik nem, azok meg ott éktelenkednek és le kell szedegetnem, mert nem akarnak szétpattanni. Emiatt levonok egy csillagot, mert ez nagyon kellemetlen kis procedúra a felkenése után, halászgatni egyenként ezeket és persze úgy ragaszkodnak a bőrömhöz, mintha odaragasztották volna és csak ideoda gurulgatnak, ha próbálom leszedni. Nagyon bíztam ebben a krémben, de ez a kis részlet, ez nagyon elvette a kedvem, hogy újravegyem. Csak 1 csillagot vonok le, mert azon kívül remek kis krém állagra meg hatásra is!
Csak le akartam ezt írni, hogy aki megveszi, az tudja ezt előre, ne érje meglepetésként.

Aztán lehet csak én csinálok valamit rosszul, szóval ha végeztem a kis tégellyel és rájövök valami technikára, akkor visszatérek leírni :D

Round Lab 1025 Dokdo Cleanser

Round Lab 1025 Dokdo Cleanser
2024. február 15.

Szerelem első látásra! Már egy ideje szemezek vele a Rossmann oldalán, majd végül rávettem magam, hogy megrendeljem. Egy kis tesztet akartam csak csinálni vele először, vagyis egy kisebb borsó méretnyit nyomtam az ujjamra és hát alig hittem a szememnek: nagyob szépen habzott és isteni érzés volt masszírozni a bőrömön. Az illata olyan semmilyen (jobb is így, nincs benne illatanyag). Amikor lemostam, a kis korábbi kisebb pattanásaim nyoma kb eltűnt, mintha újjászülettem volna. Nem szoktam isteníteni ennyire egy terméket, de aki egy gyenge, mégis hatékony arctisztítót szeretne, könyörgöm, ezt válasszátok, mert én nem fogok ezután mást vásárolni :D <3

Még egy kis plusz infó, nekem alapból eddig minden lemosó után ilyen száraz szokott lenni az arcom és alig várom, hogy menjen rá a szérum/arckrém, de itt abszolút nem éreztem ilyet, csak azt, hogy tiszta és puha a bőröm. Egyszerűen imádom, bárcsak korábban megvettem volna már.