Nesh

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence This Is Me. Ajakrúzs

Essence This Is Me. Ajakrúzs
2019. augusztus 11.

Nagyon szeretem. Itt olvastam róla először. Az amazing árnyalat passzolt leginkább a bőrtónusomhoz, azt vettem meg két napja, de már többen megdicsérték, férfiak, nők egyaránt, még a roppant kritikus édesanyám is. Van benne valami hihetetlenül jó ajakápoló is, öröm viselni. Szóval szuper cucc. Ár/érték arányban verhetetlen.

Helia-D Hajerősítő Sampon Minden Hajtípusra

Helia-D Hajerősítő Sampon Minden Hajtípusra
2019. augusztus 9.

Hajhullás ellen és töredező hajvégekre vettem. Hajnövesztéshez, hajerősítéshez szuper. Elég hosszú hajam van és könnyen zsírosodik, úgyhogy még a végeire szoktam tenni pakolást és hajvégápolót. Nagyon szeretem. Mosás közben kicsit büdi, de leöblítve nem éreződik.

Uriage Pruriced Gél

Uriage Pruriced Gél
2019. augusztus 9.

Annyit ér ez, mint halottnak a beöntés. Valamitől brutál csalánkiütéses lett az arcom, elmentem a gyógyszertárba antihisztaminért és valami spéci gyógyszertári kecncéért. Utóbbi nem volt, ezt ajánlották helyette. Egy rózsaszínű híg lötty, használat után vakolatszerűen rászárad az ember képére, először még viszketett is, utána napokig csak szimplán nem használt. Jó drága, sok is, de legalább nem jó semmire. Mennyi értelmesebb dologra költhettem volna az árát!