Neshu

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál
2017. szeptember 27.

Nekem hatalmas szempilláim vannak, viszont vannak azok a spirálok, amik semmit sem csinálnak velük... Na ez nem tartozik közéjük!
Gyönyörű ívelt fekete pillákat varázsol másodpercek töredéke alatt. Nekem elég belőle egy réteg...én nem is értem azt, amikor itt 2-3 rétegekről beszélnek...
Nem értem miért kell egy spirált 3 rétegben felkenni... Az nem azt jelenti, hogy rossz a spirálod és cserélned kellene???? Borzalmas igénytelen hatást keltenek a vastagon pergő fekete pillák..
..és itt kell megjegyeznem, h a 2. napon esős időben kentem fel, kb 1 perc volt a munkahelyemre beérnem..kicsit le is mosta a víz a szemem alá, viszont ez nem is vízállóként van feltüntetve!
Nem szeretem minden nap festeni, a szempilláimat is sokszor pihentetem. Őt viszont imádom!

Zelka Körömvirágos Natúr Arckrém E-Vitaminnal

Zelka Körömvirágos Natúr Arckrém E-Vitaminnal
2017. szeptember 27.

Körülbelül 10 éve keresgélem a megfelelő arckrémet, amit szívesen elvisel a bőröm. Most őt szeretem.
Én semmilyen krémet sem szeretek viselni, se testápolót, se kézkrémet. Az a fajta emberke vagyok, aki még az arckrémet is lemossa a kezéről, mert zavar ha rajtam van, izzad tőle a tenyerem vagy nem is tudom..
Ez a krém viszont számomra megfelel állagra, illatra és a napi viselésre. Nem zsírosít, úgy érzem szereti a bőröm. Nincsenek nagy igényeim, valószínűleg ő sem fogja az időt megállítani felettem, de az összetevőit és az árát tekintve is megéri megvenni.

Essence Velvet Stick Matt Lip Colour

Essence Velvet Stick Matt Lip Colour
2017. szeptember 14.

Én a Müllerben jutottam hozzá akciósan 600 Ft-ért, aztán pár nap elteltéve megvettem az utolsót is 300-ért.:)) Imádom! Szép a színe és engem kifejezetten nem zavar, hogy nem tartós, mert könnyű felkenni. Olyan hétköznapi szaladgálós... Nekem találták ki! :)