Nessa

Regisztráció dátuma: 2015. június 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. június 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

PomPom C-Vitaminos Hidratáló Arczselé

PomPom C-Vitaminos Hidratáló Arczselé
2021. október 21.

Én nagyon szeretem. 90%-a víz, felkenés után nincs tőle maszk érzésem, nem izzadok alá nyáron, illatmentes. A téli hidegben is annyira táplálja a bőröm, amennyire szükségem van. Biztos, hogy fogok még venni, ha elfogyott.

Garnier Skin Naturals Pure Active Arclemosó

Garnier Skin Naturals Pure Active Arclemosó
2021. október 21.

Ajándékba kaptam, két napig használtam, de soha többet mégegyszer. Az egy dolog hogy először kicsit csípett, gondoltam tisztítja a pórusokat. Második nap már teljesen kiszáradt tőle a bőröm, hiába kentem. Az orromnál olyan lett, mint amikor náthás az ember és kidörzsöli a papírzsepi az órrát, ráadásul rettenetesen fájt, viszketett és érdes lett tőle a bőröm. Inkább kétszer annyiért veszek egy olyan terméket, ami nem sérti a bőrömet és segít is, minthogy az ilyen olcsóbb és nagyobb kiszerelést használjam.

The Body Shop Rainforest Coconut Tápláló Hajolaj

The Body Shop Rainforest Coconut Tápláló Hajolaj
2021. február 10.

Mivel sűrű és fenékig érő hajam van, ráadásul a téli hajszárítástól (hetente kétszer) inkább kusza sörénynek tűnik mint emberi hajnak, szerettem volna egy olyan olajat, amitől fényesebbnek, de nem zsírosnak látszik a hajam, illetve megvédi a hőtől. Első használatkor valóban kicsit túl sokat tehettem rá, mert én is olajosabbnak éreztem, mint az eddig megszokottakat, de valószínüleg csak sokat tehettem rá, mert második alkalomkor már nem volt ilyen problémám. Finom kókusz illata van, bár az én hajamon pár nap után barackba ment át.