Nessy

Regisztráció dátuma: 2012. április 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. április 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Alverde Deo-Zerstäuber Bio-Grüner Tee & Bio-Agave

Alverde Deo-Zerstäuber Bio-Grüner Tee & Bio-Agave
2020. február 24.

Nagyon régóta használom ezt a pumás deót, valamelyik illatvariáns mindig van itthon.
Szeretem nagyon, mert hatékony és nem kell aggódnom a foltok miatt sem, ruhára is fújható. Egy átlagos irodai munkanapot nálam simán kibír az esetek 90%-ában, de az arány hasonló az alus deóknál is... Ha érzem, hogy valami nem oké, akkor napközben frissítek, vagy edzés előtt.
A frissen borotvált hónaljat persze csípi, de ezen kívül irritációt nem okoz.

Kedvenc illatom a zöld teás, második a mentás és harmadik a zályás, de mindig váltogatom őket.

Alverde Deo Zerstäuber Limette Salbe

Alverde Deo Zerstäuber Limette Salbe
2020. február 24.

A frissen borotvált hónaljat persze csípi, de ezen kívül irritációt nem okoz.

Alverde Duschpeeling Bio-Magnolienblüte Sheanuss

Alverde Duschpeeling Bio-Magnolienblüte Sheanuss
2020. február 10.

Nem szerettem meg. Semleges, alkoholos szag, zselés állag, kiwi mag-szerű darabkák és apró szemcsék. Nagyon enyhén radíroz, picit karcol.
Hozzá vagyok már szokva ahhoz, hogy nem őrült módon habzó tusfürdőket, szappanokat használok, de ez a termék még ilyen téren is alulteljesít.

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ