Nessy

Regisztráció dátuma: 2012. április 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. április 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Balea Schönheitsgeheimnisse Granatapfel Tusfürdő

Balea Schönheitsgeheimnisse Granatapfel Tusfürdő
2021. szeptember 17.

Yves Rocher Flowerparty jellegű illat. Van benne egy kis fanyarság, gránátalmás-ribizlis, nagyon kellemes, frissítő.
Tetszik a csomagolása, jó használni, tényleg kicsit gyorsan fogy, mert folyós, nem igazán "Duschcreme". Picit szárít, de nem vészes, szívesen elhasználom és az is lehet hogy még újra is veszem.

Palmolive Sunset Relax Tusfürdő

Palmolive Sunset Relax Tusfürdő
2021. szeptember 17.

Tegnap Aldiban láttam meg a nagy kiszerelésű Palmolive tusikat, és elcsábultam. Már nagyon régóta nem használtam őket, de most valahogy úgy éreztem szükségem van rájuk. Az új Thermal Spa Massage verziót is megvettem (illat/hatás, ugyanaz mint régen).

Ez egy nagyon régi, gyerek-/tinikori kedvenc új változata. Időközben 2-3 alkalommal tuti "újragondolták", ami nem baj, legalább még elérhető. Szerintem a tojás alakú csomagolás volt a legszebb.
Az illata tényleg szinte teljesen megegyezik, de talán az eredeti verzió kicsit édesebb volt, több ylang-ylanggal.

Nagyon sok emléket idéz fel még így is, mert sok helyre jöttek velünk ezek a tusfürdők (fesztiválok, táborok, nyaralások), de ugyanúgy a buli előtti készülődéshez is hozzátartoztak (utána valami jó kis Avonos parfüm, gyümölcsös testpermet és szúnyogriasztó spray, élni tudni kell :D).

A teljesítménye átlagos-jó. Levendulás, kicsit maszkulin illat, de az ylang-ylang és a kardamom is kiérezhető, bőrön enyhén megmarad. Megfelelően habzik, nem szárít, a nagy kiszerelés teljesen megéri az árát.

Sally Hansen Color Therapy Körömlakk

Sally Hansen Color Therapy Körömlakk
2021. augusztus 17.

Csak Sally Hansen lakkjaim vannak (+1 Essie…). Régen nagy gyűjtő voltam, de felhagytam már ezzel, ritkán lakkozom a körmeimet, egy kis kapszula kollekciót alakítottam ki (áttetsző, nude, csillámos pezsgőszín, csillámos bordó), mást úgysem kennék fel. Egy szép pirosra még vadásztam… az élénk "valódi" pirosat nem szeretem, jobban kedvelem a mélyebb árnyalatokat, az Unwine’d egyszerűen gyönyörű! Nagyon szeretek sima, áttetsző lakkot használni (Clear’d for Takeoff) arra kentem fel a lakkot, egy rétegben is nagyon szép és egyenletes lett. Kibír pár napot kopás nélkül, gyorsan fényesre szárad. Amikor megjelentek az első pici hibák egy kiadós takarítás után, gyorsan felkenetem még egy réteget, így egy hétig szépek voltak a körmeim, fedőlakk nélkül. Elégedett és boldog vagyok, ez az első Nail Therapy lakkom, a korábbiak a Salon Manicure kollekcióból valók…de ugyanaz a kiváló minőség!

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ