Nessy

Regisztráció dátuma: 2012. április 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. április 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Inika Ásványi Mattító Púder

Inika Ásványi Mattító Púder
2020. augusztus 6.

Kis kiszerelesben van meg, a Lily Lolo befejező púdert valamivel jobbnak érzem, de ez sem rossz. Teszi a dolgát, mattít, de nem szárít. Nyáron hasznos, tartósabbá teszi a sminket.

Up.: megadom az 5. csillagot, az új mini kabukimmal olyan gyönyörűen fel lehet vinni, blurring hatású, nagyon finom és selymes púder.

Bourjois Eye Catching Szemhéjtus

Bourjois Eye Catching Szemhéjtus
2020. augusztus 4.

Ma dobtam ki, nem tudom mióta hánykolódott már a fiókban. Elképesztően gyenge! Szerintem a tusfilcek királynője a Shiseido japán tusfilc. Nekem is van, évek óta tökéletesen működik, vékony, mélyfekete vonalat húz.
Ahhoz képest ez a termék kész vicc!
A hegy merev, szúrós, kezelhetetlen. A festék még halványszürkének sem nevezhető. Tartóssága 0. A márka szégyene!

Inika Organikus Szemceruza

Inika Organikus Szemceruza
2020. augusztus 4.

Nem használok szemceruzát már kb.10 éve, ha ki akarom emelni a szemem, akkor inkább szemhéjtushoz nyúlok. Adventi naptárban volt egy fekete ceruza, fel is tettem eladásra, aztán meggondoltam magam és kipróbáltam... nagyon szép vékony vonalat sikerült húznom vele a szempillatőbe, de a hatás sokkal finomabb, hétköznapibb lett mint tussal.
Megtetszett a látvány, így megtartom.
Satírozgatni is könnyű, mégis tartós, egész nap a helyén marad. Könnyen siklik, de inkább szürkének mondanám, nem drámai fekete, ahhoz többször át kell húzni...

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ