netcicus01

Regisztráció dátuma: 2011. május 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. május 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Innisfree Blueberry Rebalancing 5.5 Cleanser

Innisfree Blueberry Rebalancing 5.5 Cleanser
2019. március 8.

Nekem sajnos annyira nem jött be, pedig nagyon sokan dicsérték. Valószínűleg a glicerin miatt nagyon fura szaga lett utána az arcomnak. Nehezen habosodik fel, nehezen tudom lemosni.

A'PIEU Oil Control Film Cream

A'PIEU Oil Control Film Cream
2019. február 5.

Hát ez a krém valami fantasztikus! Amikor kicsomagoltam, nem voltam túl bizakodó vele szemben (később szégyelltem is magam :) ), fehér sűrű krém. De miután felkentem, olyan babapopsi lett tőle a bőröm, hogy húúúú.
Egész jól bírja a nap folyamán, mattít. Primert nem használok rá, szerintem erre már felesleges, mivel van benne szilikon és szép bőrképet ad.

Kevin Murphy Hydrate Me Rinse

Kevin Murphy Hydrate Me Rinse
2018. március 26.

Számomra ez borzalmas! Kis kiszerelést vettem, mivel elég drága, így meg akartam győződni róla, hogy valóban kompatibilis-e a hajammal. Az egy dolog, hogy 40 ml (utazó méret) 1700 Ft, de egy drogériában negyed ennyiért teljes kiszerelésű balzsamot hamarabb megvennék és hatásosabb. Büdös pacsuli szaga van, szálkás és fénytelen lett a hajam tőle, arról nem is beszélve, hogy hamarabb zsírosodott, holott a hajtövemre nem kentem. Számomra ez felesleges pénzkidobás volt!