netti8

Regisztráció dátuma: 2014. május 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. május 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Clinique Superbalanced Alapozó

Clinique Superbalanced Alapozó
2014. május 27.

Ár-érték arányban nagyon rossz szerintem. Az itteni jó vélemények hatására vettem meg, de nekem nem vált be. Ennyi pénzért azt hittem, hogy új életre kel az arcom. A fedése elég gyenge, túlságosan folyós és felvitel után olyan ragacsosnak, piszkosnak érzem a bőröm, nagyon hamar átfényesedik még púderrel is. A másik, hogy mintha pattanásokat is okozna nekem, legalábbis az arcom valahogy nem szereti. És az sem könnyíti meg a helyzetet, hogy elég nehéz elővarázsolni az üvegből. Most már kénytelen vagyok elhasználni, valószínűleg más alapozókkal fogom keverni, egyszer majd csak elfogy, de hogy nem veszem újra az biztos. Ennél sokkal jobb alapozókat is használtam már jóval alacsonyabb árban.

Manhattan Powder Mat Alapozó

Manhattan Powder Mat  Alapozó
2014. május 27.

Én már mindenféle alapozót próbáltam életemben, de talán eddig ez vált be a legjobban. Bár kicsinek tűnik, sokáig elég, mert sűrű az állaga. Nagyon jó a fedése és ha az ember jól használja, akkor nem kelt maszkos hatást. Ha nem akarom, hogy sok legyen, akkor szoktam folyékonyabb alapozókkal kevergetni. Nekem bejön, hogy sűrű az állaga. Ár-érték arányt tekintve szerintem megfizethető, van egy 3-szor ennyiért vett clinique alapozóm, ami a nyomába sem ér. Egy pontot sajnos le kell, hogy vonjak azért, mert még a legvilágosabb is sötét télen és nyáron nem lenne rossz, ha lenne benne egy kis fényvédő, bár sajnos erre nem igazán gondolnak amúgy sem az alapozóknál.