nettisreads

Regisztráció dátuma: 2015. december 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Maybelline The Blushed Nudes Palette

Maybelline The Blushed Nudes Palette
2016. november 22.

Az utóbbi hónapok legjobb beruházása volt, nagyon szép hétköznapi sminket lehet vele összedobni elég sok variációban. Ezek pont azok a színek, amikre nekem szükségem van, nagyon meg vagyok elégedve. Tényleg porzik, de még bőven elviselhető, ráadásul alappal használva még késő délután is bőven tart. Alig használok mást, mióta megvan :)

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam
2016. november 22.

Nagyon örülök, hogy rátaláltam, ez a kis csodaszer a tökéletes megoldás, ha nem akarunk vagyonokat költeni az ajakápolóra. Szépen rendbetette a kicserepesedett ajkaimat napi két-három használattal, ráadásul az illatát is megszerettem. Köszi a sok ajánlást, ez tényleg csodaszer!

Labello Lip Butter Raspberry Rosé

Labello Lip Butter Raspberry Rosé
2016. november 22.

Hosszas huzavona után vásároltak meg, mert a Labello termékeiben sokszor kellett már csalódnom. A sok pozitív vélemény, a kedvenc málnás íz és a cuki kiszerelés miatt mégis hazajött velem, de sajnos kár volt. Reggelenként induláskor kenem be vele a számat, de a vár hatás elmaradt. Nem hidratál, sőt, inkább szárít. Mindenesetre az legalább kiderült, hogy nem kell nekem erőltetni ezt a márkát, van annyi más, amiből választhatok.