Nettney

Regisztráció dátuma: 2015. december 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. december 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Burberry Body EDP

Burberry Body EDP
2017. szeptember 28.

Én nagyon csalódott vagyok :( Születésnapomra választottam , teszter nem volt , de bíztam benne, hogy jó illata lesz, mert egy másik fajta Burberry pl a nagy kedvencem. Itthon boldogan nekiálltam kicsomagolni. Az doboza igényes , nőies, az üvege pedig az egyik legszebb, amit valaha láttam.
És akkor fújtam a csuklómra...
Oké, vártam pár percet gondoltam hátha utána jobb lesz. De nem lett. Számomra ez nagyon büdös, sajnos nem tudok rá szebb szót mondani. Nem tetszik és a véleményeket olvasva le vagyok döbbenve , hogy amúgy milyen népszerű nálatok.
2 fújás hiányzik belőle , ha valakit érdekel akkor eladnám neki, nekem ez később sem fog tetszeni tudom. :( :(
Pedig úgy akartam szeretni.
adamnetti0@gmail.com emailre írjon akit érdekel. Csere is érdekelne!
35ml 9990 ft ba került. 9 ezerért odaadom.

Betty Barclay Pure Pastel Mint EDT

Betty Barclay Pure Pastel Mint EDT
2017. július 25.

A citrusos változatát már kipróbáltam, úgyhogy erre is kíváncsi voltam. Ma kaptam ajándékba, úgyhogy amint leteszteltem megírom a véleményemet . :)

Update: erőteljesebb az illata, mint a cirtusosnak. Enyhén borsmenta illata van, a tearózsa nagyon intenzív rajtam. Tetszik az illatkoncepció , viszont marad a 4 csillag a kevésbé tartóssága miatt. 2 óra múlva én már nem érzem magamon.

Spirit of Joyful Splash EDP

Spirit of Joyful Splash EDP
2017. július 22.

Erre az illatra nem lehet semmi negatívat mondani. Könnyű kellemes illata van, olcsó, viszonylag tartós (1-2 óráig) pici, könnyen elfér a táskában. Mi kell még? 🍍
Nem nevezem a kedvencemnek , de amit kell azt hozza 😊 és megéri az 5 csillagot