nevaneva

Regisztráció dátuma: 2018. november 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. november 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

HappySkin BB Cream

HappySkin BB Cream
2019. október 23.

Nagyjából 4 hónapja használom ezt a krémet, fényvédős nappali krém fölé, szinte naponta. Most fogyott el, ezért egyik előnye szerintem, hogy gazdaságos. Elégedett voltam vele, mert nem ütősen, de lágyan egységesítette, élettelibbé tette az arcom. A legvilágosabb árnyalatot vettem, mert eléggé fehér a bőröm, ez jó volt hozzá. (Nem vagyok hófehér, inkább a gyakori halvány-sárgás-rózsaszínes, vékony és könnyen pirulós fehér bőr az enyém.) A fedése megfelelő volt szerintem: áttűntek alatta a szeplőim, aminek örültem, de nem tett feltűnővé semmilyen ráncot vagy bőrhibát. Azt nem tudja nyújtani, amit egy erős fedésű alapozó, de nem is azt ígéri. Irritációt nem okozott. Nekem könnyen zsírosodik a t-vonalam, ezen ez a krém nem segített, de nem is vártam tőle, viszont emiatt elsősorban púderrel fedve használtam. A nap során nem vettem észre benne változást. Az illata meglepő, "növényes", mint egy szénakazal, de csak egy pillanatra. A csomagolás egyszerű, de könnyen kezelhető, higiénikus. Szerintem ár-érték arányban megfelelő. Mivel nem csodaszer, ezért csak 4 csillag, de jó szívvel ajánlom.

Naobay Oxygenating Cream Moisturizing

Naobay Oxygenating Cream Moisturizing
2019. július 7.

Nagyjából két hónapja használom nappali hidratálásra, bár a pumpás flakon miatt nehéz megállapítani, de gazdaságosnak tűnik. Kellemes állagú-illatú krém, a bőröm szereti és gyorsan beszívja. De azt nem látom, hogy csodát tett volna, de ez valószínűleg nem a krémen múlik: a jelenlegi bőrállapotomhoz sajnos ennél több kell. Nagyra értékelem a márka filozófiáját, a teljesen egyedi, fából készült környezetbarát csomagolást. Kétségtelen, hogy nem olcsó, de egyrészt leárazva vettem, másrészt a minőséget, számomra fontos értékeket megfizetem, ha tudom. Összességében tőlem négy csillagot kap.

Sarah Jessica Parker Lovely

Sarah Jessica Parker Lovely
2019. július 7.

Az egész parfüm-kreálmány úgy, ahogy van, nagyon tetszik - a síznésznő mint arc, a finom letisztult forma és színek. Az illatba beleszeretettem elsőre, és kb 3/4 éve csak ez van rajtam. Sajnos én alig érzem magamon, de valószínűleg ennél azért tartósabb, mert mások érzik és dícsérik. Az biztos, hogy nem tolakodó illat, viszont finom, elegáns, szerintem munkába is hordható, ami nekem fontos szempont. A tartóssága azért lehetne jobb is (hogy én is gyönyörködhessek benne többet), ezért egy csillaggal kevesebb.
Update: lassan, de biztosan fejlődöm, és mostanra kiderült számomra, hogy sajnos ez sem cruelty free márka, emiatt sajnos többet nem veszek ilyet, bármennyire is fáj. És egy csillagot is levonok...