NeversaynotoPanda

Regisztráció dátuma: 2016. február 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. február 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

bebe Young Care Zartplege Hello Kitty Gyengéd Krém Fiatal Bőrre

bebe Young Care Zartplege Hello Kitty Gyengéd Krém Fiatal Bőrre
2016. július 18.

Mint szerintem mindenki mas is en is a hello kittys csomagolas miatt vettem meg.Egyetertve az elottem szoloval ez egy eleg nehez krem,akarcsak a nivea:) Az illata szamomra fura, de megszokhato.Nehezen szivodik be igy en altalaban konyok/terd/kiszaradt ajakra hasznalom.

Aveo Tusolóhab Eper&Tej

Aveo Tusolóhab Eper&Tej
2016. július 18.

Nekem is ez volt az elso tusolohabom,de nekem annyira nem szerelem...Furdes kozben szerintem egy kellemetlen mu eper es egy amolyan tisztasag illat keveredik (nemtudom mashogyan megnagyarazni).Azthittem nem lesz tartos az illata, de nekem torolkozes utan is erezheto, ugyan ez az illat csak mar kisse lecsillapodva,elhalvanyulva..:) Mintha valamicske reteget hagyna a boromon de nem zavaro, es puha a borom furdes utan ha ot hasznalom.

Fa Oriental Moments Deo Spray

Fa Oriental Moments Deo Spray
2016. július 17.

Nekem nagyon tetszik az illata, bar az elso fel oraban felesleges melle a parfum,mert elnyomja.Kifujaskor nem fulladok meg tole.Nekem tartos,bar erzem hogy izzadom tole(tehat nem csont szaraz a borom),de nem is az a veszesen sokat,csak erzem hogy nem szaraz,de egyaltalan nem budos.Nappal fujtam be vele magam,es olyan hajnal tajekan kellett ujra fujjam.