nezili

Regisztráció dátuma: 2015. június 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. június 20.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Baba 2in1 Sampon és Balzsam Minden Hajtípusra Mandulaolajjal

Baba 2in1 Sampon és Balzsam Minden Hajtípusra Mandulaolajjal
2021. szeptember 7.

Sose hittem az ilyen minden az egyben samponokban, de ez a baba valami elképesztő. Évek óta nem volt ennyire jó samponom. Szuper volumene van a hajamnak, könnyen fésülhető és még második nap este is - két napi kiengedett hajjal mászkálás után - majdnem frissen mosott állapotú. Ha nem használok balzsamot vagy hajvégápolót sem száraz a hajam. Ezeket eddig egy samponom sem tudta egyszerre produkálni. Második tubussal fogyasztom, eddig töretlen a szerelem és remélem így is marad. Aki hozzám hasonlóan évek óta keresi az igazit tegyen vele is egy próbát, mert szerintem elég erős jelölt.

Hermès Twilly D'hermès Eau Ginger

Hermès Twilly D'hermès Eau Ginger
2021. augusztus 24.

Eau ginger??? Na az rajtam aztán nincs, csak fullasztó édesség némi púderes zöngével. Semmi kirobbanót, semmi gyömbérest, semmi extrát nem éreztem, amit a Hermés-től amúgy elvárna az ember. Az előző két Twilly óriási rajongójaként ez hatalmas csalódás, vérzik a szívem. De a pénztárcám legalább fellélegzett, mert ezt aranyárban mérik ahogy láttam.

Pupa Active Light Highlighting Concealer

Pupa Active Light Highlighting Concealer
2021. augusztus 24.

Szem alá használom és apróbb bőrhibákra, leginkább olyan napokon, amikor amúgy nem sminkelek. Azért érdemes óvatosan beruházni rá, mert ez szerintem nem a szó szoros értelmében vett korrektor. Nagyon keveset fed, tényleg minimálisat. Igazából rétegezni sem lehet, mert elnehezül és kissé olajos hatású lesz - szem alatt például. Az applikátorral nem leszünk jó barátok, konkrétan semmi értelme ennek az ecsetszerű kialakításnak. Figyelmeztettek a boltban és rá is van írva, hogy nincs erős fedése, ezért emiatt nem nullázom le, el lehet használgatni, de akinek takargatnia kell intenzíven bármit is ne ilyet vegyen. A leírásban szemhéjprimerként is ajánlják, na arra végképp alkalmatlan :D ezt a highlighting effektet én nem vettem észre egyáltalán, kicsit parasztvakításnak tűnik. Summa summarum: max akciósan, no makeup makeup napokra sötétebb karika nélküli, közel tökéletes arcbőrű lányoknak ajánlom. 2 és 3 csillag között ingadozik, most jófej leszek.

3 ÖSSZETEVŐ