Best of Beauty 2019

nezili

2015 pont

Regisztráció dátuma: 2015. június 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

2015 pont

Regisztráció dátuma: 2015. június 20.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Lush Ultrabland Arctisztító

Lush Ultrabland Arctisztító
2018. december 30.

Igen ez egy mas kavehaz...tenyleg mintha olajos zsirral kenegetned a fejed, nem a megszokott arctisztito, nehez lemosni es akkor is reteget hagy maga utan, fura a szaga blabla, szoval nem egyszeru eset. Viszont en imadom hasznalni, bar ebben az is benne van, hogy probalom nyugtatgatni magam, hogy megerte ennyi zset kibaxni erte :D nagyon jo erzes belemasszirozni a borbe, elvezem ahogy felolvad kisse a kezem alatt es fantasztikusan puha bort hagy maga utan. Azt vettem eszre, hogy a rengeteg orrfujastol kiszaradt es kisebesedett orrom es szam sokkal szebb lett, majdnem rendbe is jott. Erdemes este hasznalni a fent emlitett macerak miatt + kivalthatja az arckremet. Kulon oriasi pirospont, hogy nincs rossz ize, igy a ruzs lemosasara sokkal kellemesebb, mint mondjuk az atomkeseru garnier micella. En azt ajanlom, aki tudja probalja ki az uzletben, mert tenyleg nem egy egyszeru formula, es sok bosszusagtol kimeli meg az ember magat ha tudja mivel van dolga, mintsem otthon mergelodjon.

Off: valaki mondja mar el nekem, hogy akkor most a paraben para? Illetve ugyan ez csak arclemoso elvileg es csak keveset van fenn, de azert maradnak belole reszek az arcomon, szval kell igy felni tole? :D

Essence Liquid Ink Szemhéjtus

Essence Liquid Ink Szemhéjtus
2018. december 7.

Hajjaj...en az essences termekekkel 99%ban ugy vagyok, hogy nem rossz, de mindig az a kis plusz hianyzik, amitol igazan a rutinom reszeve valhat - eddig ez egy termekenek sem sikerult 1-2 ecseten kivul. Neki se jott ossze. Alapvetoen szep vonalat lehet vele huzni, tenyleg pigmentalt es szep melyfekete, matt a szin. Na de a tartossag... 2 ora mulva beleneztem a tukorbe es a fel cicafarkam hianyzott, pedig a letezesen kivul sok megerolteto dolgot nem csinaltam. Eddigi egyetlen igazan tartos tusom az 50 centes Yanquina volt, de az meg allandoan beszarad. Viszont ha egyszer sikerult feltenni az ott van ha esik ha fuj. Nem irritalt soha, de megis aggaszt mi lehet benne + amikor random beszarik egy honapot varhatok a kovi adagra. Szoval: ha valaki veletlen olvassa ezt a komit es tud egy igazan tartos, fekete, konnyen kezelheto, nem meregdraga tust, lecci irja meg nekem.

Laneige Lip Sleeping Mask

Laneige Lip Sleeping Mask
2018. december 1.

Nekem nagyon bejott, ejszakara hasznalom es teljesen elegedett vagyok a hidratalasaval reggelre, puha es sima a szam a hasznalata utan. Ami nagy plusz pont, hogy sok ajakapolo ejszakai hasznalata utan kiszaradt torokkal ebredek, nem tudom hogy masnak is van-e ilyen difije, mindenesetre ennel a termeknel ezt nem tapasztaltam :D a kis mintat vettem anno, es nagyon szepen kihuzta nekem egy fel evig biztos, ugy, hogy igyekeztem szorgosan kenni es neha ocsemet is ellattam vele. Szerintem a nagy adag baromira draga, azert 4 ezer ft egy ajakapoloert igencsak fajdalmas, meg akkor is ha egy evezredig kitart, lehet hamarabb ra is romlik az emberre. Probanak mindenkepp kicsit erdemes rendelni, de en masodjara is azt fogok

3 ÖSSZETEVŐ