ngsrr

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 14.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Missguided Babe Power EDP

Missguided Babe Power EDP
2020. január 10.

UPDATE: Vegul megvettem a pinket is mert nagyon bejott! Nekem tartos is, a barataim ujabban elkezdtek azzal szekalni, hogy ram borult aparfumos uveg, ugyanis ha orak utan is belepek valahova, mindenkit megcsap az eros parfum illat. Kicsit kevesebbet hasznalok mostmar. Szintugy pontokkal 4000 ft volt a rozsaszin. Szamomra a rozsaszin a nyarias vidam konnyed illat, a rosegold meg az esti, kicsit különlegesebb. Komolyabb-elegansabb alkalmakra la nuit tresort hasznalok, tartossagra az mindenkepp tartosabb, de szamomra ez a missguided pozitiv csalodas volt, az ararol nem is beszelve! Mullerben es webshopokon 12-13.000 ft.

Hezitaltam kozte es a rozsaszin verzio kozott, mert mindketto nagyon jo! Vegul ezt vettem meg de nem kizart hogy a masikat is megfogom. A DMben most 5990 ft, es mivel kigyultek a pontjaim, 4200 ftot fizettem erte. Az eredeti arert gyakorlatilag kettot meg tudnek venni. Tartos is szerintem, persze nem egy lancome minoseg de ennyiert nagyon megerte. 80 ml, es nem kell sok belole.

Dose of Colors Desi x Katy Liquid Matte Lipstick

Dose of Colors Desi x Katy Liquid Matte Lipstick
2020. január 10.

Nem csak 2 arnyalatban kaphato! Nekem a my main arnyalat van meg, 10 euro volt Beautybay kiarusitason. Nagyon szeretem, nem szarit, nem olyan mint az atlagos liquid ruzsok. A szinek picit sotetek, ahoz kepest hogy nude arnyalat, feher boron sotetbarnanak hatna. Nyaron ha barna leszek, tuti befuto lesz!

Pupa I'm Matt Lip Fluid

Pupa I'm Matt Lip Fluid
2020. január 5.

Nude szinben vettem 2600 ftert akciosan, nem annyira tartos, kicsit szarit is de a szint imadom, tokeletes arnyalat. Ennel tobbet nem adnek azert erte.