ngsrr

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 14.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Syoss Lighteners

Syoss Lighteners
2020. december 25.

Borzalom! Alapból közép-sötétbarna hajam van, ami balayage technikával lett szőkére festve, de egy kicsit több szőkét szerettem volna, úgyhogy vettem egy ilyet, és jópár tincsre kentem belőle, egységesen. A technikámmal az eredményt elnézve nem lett volna probléma, inkább a festékkel... a barna részeket narancssárgára világosította, a szőke részeket meg csibesárgára SÖTÉTÍTETTE! Így a szőke balayageomban most csomó csibesárga rész van, ráadásul mintha egyenletlen is lenne. Alfaparf 7-es szőkítőport és hozzá 9-es oxit vettem a kellékesben, összesen kb 1200 ft-ért. Gyönyörűen kiszedte a sárga tónusokat, és felvilágosította agyonégetés nélkül, szép hamvas szőkére. Ez a syoss termék meg egy nagy lópikula, oké hogy világosít, hisz ez a dolga, jó erős anyag van benne, de többet árt mint használ, cseppet sem kíméletesebb mint egy jó minőségű szőkítő a fodrászkellékesből, mindenkinek azt ajánlom, hogy ha már belevág, használjon professzionális termékeket, azon belül is valami minőségit, nem amit a kellékesben az eladó rádtukmál mert azt is el kell adni valakinek. Garantálom hogy nem jön ki drágábban.

RIVAL loves me Smokey Shadows Eyeshadow Palette

RIVAL loves me Smokey Shadows Eyeshadow Palette
2020. szeptember 8.

Borzalom. Tobb valtozatat is megvettem kiprobalni, az ar es a design csabitott. A minoseg viszont pocsek. Meg a rimmel meg maybelline palettak is ezerszer jobbak, pedig nem hasznalok abszolut drogerias cuccokat. A mattok ecsettel abszolut nem pigmentaltak, foltosak, eldolgozas es satirozas utan pedig osszemosodnak egy szurke pacava, barmelyik szint hasznalom. Fura mert swatcholva nem tunt gaznak, a shimmerek egyenesen tokjok, viszont felkenve SEMMI nem marad belole, csak az alap festek, a csillam pedig kipereg az arcra egy ora alatt. Nagyjabol gyereksminknek tudnam elkepzelni mert ezzel meg tanulni sem erdemes, olyan nehez vele dolgozni, es az eredmeny olyan semmilyen, milani primert hasznalok, de meg az sem segit rajta. Szerintem penzkidobas, tan meg egy revolution paletta is jobb befektetes hasonlo aron, pedig az is eleg silany, legalabbis az olcsobbik fajtak.

Garnier Skin Naturals Hyaluronic Aloe Jelly Arckrém

Garnier Skin Naturals Hyaluronic Aloe Jelly Arckrém
2020. június 8.

Merő borzalom!!! Azért bátorodtam fel, mert a holika aloevera gelje es a loreal aloes-hialuronos pumpas gelje utan szerettem volna kiprobalni ezt is (a loreal egyebkent nem igazan jott be). Hat.. borzalmas. Egyebkent hozza vagyok szokva a jo minosegu kozmetikumokhoz, laroche, clinique, vichy, ilyesmi.. szóval lehet csak magas a mérce.. de nem! Állagra olyan mint a hajzselé, nekem még a szaga is olyan. Nézegettem a dobozon az összetevőket, háát.. az az alkohol azért csak ott van. Az én vízhiányos bőrőm csakúgy issza a hidratálókat, de ez.. be sem szívóditt pedig pici mennyiséget használtam, ragacsos és fényes nyomot, szinte már bevonatot hagy az arcon. Teljesen mint amikor hajlakkot fujok az ujjaimra, borzalmas. Kb másfél hete használom, gondoltam ha már ilyen ragadós, jó lesz smink alá, de nem! Az alapozó nemcsakhogy elmászkál és összegyűlik rajta, de lepúderezésnél mintha valami zsír lenne az arcomon, úgy fénylik. Tele lettem pici feher göbökkel, a pórusaim mintha egy az egyben betapasztotta volna, de nem a jó értelemben. Nagyobb pattijaim is lettek tőle, azokkal szenvedek épp.. De bezzeg hidratálni.. már aki tisztában van vele hogy mit jelent az ha egy arckrém jól hidratál. Pocsék.. És mi több, nekem az utca porát is összegyüjti, az összes pórusom befeketedett, nem győzöm tolni a bha-t. Egyszerűen nem értem, hogy kinek válhat be, milyen bőrtipusra, gyanitom nem problemas borueknek, akiknek szinte mindegy mit kennek az arcukra. Sajnos a testem más részein sem tudom elhasználni, bekentem vele a dekoltázsom, de 1-2 ora utan le kellett zuhanyoznom mert a pólómról (sima pamut t-shirt, h&m) az összes kis szösz beleragadt. Még szerencse hogy akciós volt 1900 ftért, mert most tuti rohadt merges lennek magamra miatta.