ngsrr

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 14.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Garnier Skin Naturals Hyaluronic Aloe Jelly Arckrém

Garnier Skin Naturals Hyaluronic Aloe Jelly Arckrém
2020. június 8.

Merő borzalom!!! Azért bátorodtam fel, mert a holika aloevera gelje es a loreal aloes-hialuronos pumpas gelje utan szerettem volna kiprobalni ezt is (a loreal egyebkent nem igazan jott be). Hat.. borzalmas. Egyebkent hozza vagyok szokva a jo minosegu kozmetikumokhoz, laroche, clinique, vichy, ilyesmi.. szóval lehet csak magas a mérce.. de nem! Állagra olyan mint a hajzselé, nekem még a szaga is olyan. Nézegettem a dobozon az összetevőket, háát.. az az alkohol azért csak ott van. Az én vízhiányos bőrőm csakúgy issza a hidratálókat, de ez.. be sem szívóditt pedig pici mennyiséget használtam, ragacsos és fényes nyomot, szinte már bevonatot hagy az arcon. Teljesen mint amikor hajlakkot fujok az ujjaimra, borzalmas. Kb másfél hete használom, gondoltam ha már ilyen ragadós, jó lesz smink alá, de nem! Az alapozó nemcsakhogy elmászkál és összegyűlik rajta, de lepúderezésnél mintha valami zsír lenne az arcomon, úgy fénylik. Tele lettem pici feher göbökkel, a pórusaim mintha egy az egyben betapasztotta volna, de nem a jó értelemben. Nagyobb pattijaim is lettek tőle, azokkal szenvedek épp.. De bezzeg hidratálni.. már aki tisztában van vele hogy mit jelent az ha egy arckrém jól hidratál. Pocsék.. És mi több, nekem az utca porát is összegyüjti, az összes pórusom befeketedett, nem győzöm tolni a bha-t. Egyszerűen nem értem, hogy kinek válhat be, milyen bőrtipusra, gyanitom nem problemas borueknek, akiknek szinte mindegy mit kennek az arcukra. Sajnos a testem más részein sem tudom elhasználni, bekentem vele a dekoltázsom, de 1-2 ora utan le kellett zuhanyoznom mert a pólómról (sima pamut t-shirt, h&m) az összes kis szösz beleragadt. Még szerencse hogy akciós volt 1900 ftért, mert most tuti rohadt merges lennek magamra miatta.

Morphe Mega Matte Lipstick

Morphe Mega Matte Lipstick
2020. május 20.

Hát nem is tudom. Teljesen olyan, mint bármely másik drogériás matt rúzs, az égegyadta világon semmi extra nincs benne, nem tartsabb, nem krémesebb, nem mattabb, csak egy átlagos púderes finishű rúzs, az állaga felkenve nem annyira agresszíven matt mert zsepin elsőre egykis lenyomatot hagy, de azért matt. A szín viszont nem annyira erős, nekem a kissy face (barackos nude) szín van meg, és ha kicsit túlrúzsozok a szám kontúrvonalán, tök fura de látszik hol megy a rendes vonala, mert egy kicsit áttetsző, szóval nem fed olyan brutálisan. 14 eurót nem ér, de most pl 6 euróért van akciósan, ennyit már azt hiszem simán. Nekem az ABH matt rúzsoknak a formulája a kedvencem, ez azért nem ér fel annak a minőségéhez. Egynek elmegy.

Clinique Anti-Blemish Solutions Alapozó

Clinique Anti-Blemish Solutions Alapozó
2020. május 5.

Szuper!!!!! Van viszonyitasi alapom, high-endtol a drogeriaig, mac-tol a double wear-ig, vagy 50 alapozot biztos kiprobaltam, es azt veszem eszre, hogy mindig visszaterek hozza. Egyszeruen csodas, termeszetes hatas, heges az arcom, es sok alapozo sajnos csak jobban kiemeli a texturajat, de ez valami imadni valo! Kombinalt bortipusom van, tzoneban zsiros, de sajnos vizhianyos, viszont ezzel a kis csodaval egesz nap nagyon szep az arcom. Akciosan vagy kedvezmennyel mar 7000 korul hozza lehet jutni, ami szerintem eleg barati, tekintve hogy pl egy loreal alapozo is 5000 ftba kerul. Ajanlom mindenkinek, nincs durva fedese, de azert szerintem eleg szepen fed, es nem lesz maszkos, amit gyulolok.