niau

Regisztráció dátuma: 2014. január 19.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. január 19.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 12 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Logona Age Protection Arctisztító Hab Bio Homoktövissel

Logona Age Protection Arctisztító Hab Bio Homoktövissel
2015. július 12.

Csatlakozom, általában nem szoktam kencékről áradozni, de ez tényleg csodálatos. A mindenre érzékeny bőrömet nem hogy nem irritálja, de kifejezetten megnyugtatja, és bársonyos bőrt hagy maga után. Egy nyomás elegendő egyszeri mosáshoz, nekem így két hónapig elég (reggeli+esti arcmosás mellett). Venni fogom, amíg gyártják.

Update: újabban rájöttem, hogy irritálnak az illatanyag összetevők, és mint látom, ebben is van, ezért levonok egyet. Összességében működik az arcomon, de nem tudom, azért-e, mert az illatanyag irritáló hatását ellensúlyozzák a gyulladásgátló összetevők. Csalódott vagyok, hogy ebben is benne van ez az összetevő, emiatt nem veszem mégsem újra.

Helia-D Aquaboom Mélyhidratáló Arcgél

Helia-D Aquaboom Mélyhidratáló Arcgél
2014. december 11.

Tetszenek az összetevők, tényleg úgy vettem észre, hogy a hiperérzékeny bőrömet nem irritálta, de ragad, mint egy légypapír, réteget hagy az arcon és érintésre kukacokban hámlik, mindez órákkal a felkenés után is változatlan. Olyan napokra való, mikor egész nap kis sem mozdulsz és senki sem ér az arcodhoz. Összességében nem kellemes érzet az arcon, nem veszem újra.

1 MÁRKA

Rio