nicimeli

Regisztráció dátuma: 2011. március 7.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2011. március 7.
Bőrprobléma: -

L'Oreal Prodigy 5 Hajfesték

L'Oreal Prodigy 5 Hajfesték
2013. december 6.

Imént festettem az 5.35 csokoládébarnával.Elégedett vagyok igazából,mert nem lett fekete,sem matt,sem pedig piros.Szép természetes aranyos,enyhe rezes fénnyel.Tehát barna,nem vörös. :) Mérsékelten szárította a végeket.A festéknek nincs kellemetlen szaga,viszont folyósabb állagú.A balzsam több alkalomra elég,jól hidratált,nagyon könnyen kifésülhetővé tette a hajam.Még nem tudom hogy visszatérek a jól bevált Garnier Olia 6.3 v 6.43-hez.

Schwarzkopf Color Mask Hajfesték

Schwarzkopf Color Mask Hajfesték
2013. február 25.

Én 2 napja festettem be a hajam vele, 1500HUF-10%-ért vettem Rossmannban.Borzasztó kíváncsi voltam rá,főleg úgy,hogy én is elolvastam
a tapasztalatokat.A 700-as árnyalatot vettem meg,sötétebbet semmiképp nem szerettem volna,mert tudom hogy fekete lesz.
A színnek semmi köze a dobozon lévőhöz.Ez egy meleg gesztenyebarna.A tövem és a hossza ugyanolyan színű,talán egy kicsit világosabb
lett az egész hajam.Az állaga szuper,nem folyik egyáltalán,tényleg pakolásszerű(nah azért nem kőkemény).A kesztyűről sem folyik,csúszik le.(én ecsetet használok)
A szaga borzalmas,de nem bántotta a bőröm,a szem,kibírható.Könnyen átfésülhető,eloszlatható.Lemosás után,eléggé megszárította a hajam,
samponnal könnyen lejött a fülemről a festékfolt.A balzsamja szuper,30 percig volt a hajamon,puha és fényes lett.Igaz,hogy még én is érzem a "festékszagot",
de elégedett vagyok a festékkel.Azt kaptam amire számítottam,színre,állagra.Kb a mellemig érő hajamra pont elég volt a mennyisége,Azt hittem kevés lesz,de nem.
Csak annak ajánlom aki bírja az erős szagokat....van tőle rosszabb festék is szerintem.

Sleek Storm i-Divine Paletta

Sleek Storm i-Divine Paletta
2011. július 31.

Én nagyon kedvelem ezt a palettát.Hétköznapokon azért,mert natúr sminket lehet készíteni vele,viszont könnyen lehet vele készíteni esti,bulis sminket is.Nagyon pigmentált.Szinte "krémes" textúrájával egyszerű a használata.

2 MÁRKA

32 ÖSSZETEVŐ

Polyquaternium-44 EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Szintetikus eredetű felületi hártyaképző segédanyag. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk az összetevővel - megkönnyíti a kifésülést és csökkenti a hajfelszín elektromos feltöltődését.

Glycol Cetearate eo|eu EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen