Nicole7

Regisztráció dátuma: 2013. április 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. április 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Dr Sacher's Körömvirág Krém Homoktövis Olajjal

Dr Sacher's Körömvirág Krém Homoktövis Olajjal
2013. június 25.

Mint az előttem szólók 90%-a én is kuponnal vásároltam a patikában. Rendkívül jól hidratál, szerintem kellemes illata van, a nagymamám jut róla eszembe. :D Van hogy ezzel mosom le a szememről a festéket és nagyon jól leszedi, továbbá volt néhány rovar csípésem, amiket nagyon szépen elhalványított illetve megszüntette a kellemetlen viszketést.

NYC Expert Last Rúzs

NYC Expert Last Rúzs
2013. június 25.

Kellemes illata van, viszonylag tartós is, és a szín ami nekem van, az valami gyönyörű. Egyetlen bajom vele, hogy muszáj használnom mellé valami ajakápolót, mert túl száraz állaga van. Továbbá tudom hogy olcsó, de azért kicsit igényesebb is lehetne a kiszerelése, mert olyan érzetet kelt bennem mintha a gyerekeknek szánt karácsonyi sminkelő készlet egyik darabja lenne.

Kjmn Krémsampon Száraz, Töredezett Hajra

Kjmn Krémsampon Száraz, Töredezett Hajra
2013. június 25.

Megvettem, mert olcsó volt és gondoltam egye fene kipróbálom, mert elég pozitív véleménnyel vagyok a Kallos termékekről. Sajnos ez a termék pont egy kivételt képez és a negatív oldalt erősíti, mert nekem nem igazán jött be. Hajmosás után kész rémálom volt a fésülködés, és emellett nagyon száraz és sprőd lett a hajam. Elhasználom, de biztosan nem fogom újravásárolni.

1 ÖSSZETEVŐ

Sodium Borosilicate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen