nicolebunny

Regisztráció dátuma: 2015. március 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. március 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Ebelin Entwirrkünstler Hajkefe

Ebelin Entwirrkünstler Hajkefe
2019. április 16.

2015: Imádom! Csatos póthajat hordok, a nyakamnál és a hajtöveimnél extrém, már-már rasztaszerű gubancok képződnek ezáltal :D Ez a fésű megszüntette az ordítós-káromkodós fésülködést :D Mindig meglepődöm, hogy mennyire szépen pár húzással ki lehet fésülni a hajam. Mellesleg észrevettem, hogy kevésbé töredezettek a hajvégeim, mióta ezt a fésűt használom. Vizes hajon is működik, minden gubancot kibont, és ráadásképp rózsaszín. Kell ennél több?

2019: Több, mint 3 évig használtam ugyanazt a fésűt, napi több alkalommal. Azért cseréltem le, mert már elgörbültek a fogai. Nagyon könnyen tisztítható fésűről van szó, csak kiszedem a hajszálakat belőle, vízzel és egy kis samponnal tisztítom, így a szöszök tökéletesen eltávolíthatók belőle. Meg sem fordult a fejemben, hogy az eredetit vegyem meg, annyira bevált ez a fésű. Mindig akkor döbbenek rá, mennyire jó, mikor véletlenül a hajvasalós, sűrű fogú fésűhöz nyúlok-az elakad a hajamban néha rendesen- ez pedig könnyedén siklik (nagyon nem szeretem ezt a szót) a szálak között. :)

Sleek Matte Me Folyékony Rúzs

Sleek Matte Me Folyékony Rúzs
2019. április 11.

'Birthday Suit' árnyalat van meg. Rajtam sokkal sötétebb, mint amire számítottam, ezért az ajkam közepére fel szoktam tenni egy másik, világosabb folyékony rúzst. Tényleg az egyik legtartósabb folyékony rúzsom, de tudni kell, hogy alapból nem szokták a rúzsok túlzottan szárítani a számat, ne de ez konkrétan úgy szárított, hogy estére berepedezett a szám tőle és egy helyen vérzett is. Azóta, ha arra vetemedek, hogy használjam, jó vastagon ajakápolózok előtte a stiftes Carmex-szel, és nem törlöm le, mint más rúzsok előtt szoktam. A tartósságát nem befolyásolja, ígyis megköt, mint a beton. Sajnos nekem kicsit ráncosak alapból is az ajkaim, amiket ez a rúzs kiemel. Vékony rétegben használva egyébként nem is érzem, hogy a számon van. A szárító hatása miatt nem 5 csillag.

Sleek Face Form

Sleek Face Form
2019. április 11.

Ajándékba kaptam, és azóta minden nap használom, több mint fél éve, és mintha nem is hiányozna belőle. A világosabb verzió van meg, amiben a rózsaszín csillámos pirosító van. Nincs kimondottan fehér bőröm, viszont óvatosan kell bánnom a színekkel, mert könnyen túlzásba tudok esni velük. A barna szín nem túl sárgás, de azért hidegnek sem mondanám. A pirosítóval tökéletesen összeillenek, összedolgozhatóak. Én azért fixálópúderes ecsettel szeretek "rámenni", kicsit tompítani a színeket, hogy természetesebb legyen az összhatás. Nem foltos, nem kelt "koszos hatást". Nap végéig fentmarad DoubleWear alapozón. Egyedül a highlighterét nem használom, mert túl ezüstös fénye van, és szerintem nem illik a másik kettőhöz. A csomagolása valóban strapabíró és jól záródik, bár eddig nem utaztattam még.

1 smink

1 ÖSSZETEVŐ