nicolebunny

Regisztráció dátuma: 2015. március 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. március 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Real Techniques Everyday Essentials

Real Techniques Everyday Essentials
2020. február 7.

Egy DM körút során vettem meg hónapokkal ezelőtt. Azóta a mindennapjaim szerves része, egyszerűen mindent imádok benne. Korábban legyező alakú highlighter ecsetet használtam, de rájöttem, hogy vannak színek és textúrák, amiket könnyebb ezzel a kúp alakú ecsettel feltenni. A pirosítóecsetet én bronzosítóhoz/barna kontúrszínhez használom, és végre nem koszos hatású vagy nem csíkos az arcom, hanem szép, visszafogott eldolgozott, csontos hatású. A szivacs tökéletesen bevált korrektorhoz, és nagyon jól bírja a mosást is, bár lassan be kell szereznem egy újat. A szemre való nagy ecset az, ami a legnagyobb kedvencem ebben a szettben, mert ez az ecset még a legmakacsabb színeket is képes gyönyörűen elsatírozni. A Face Expert Brush-t én alapozóhoz használom és csak egy dolgot nem értek: mégis hogy a jó fenébe tudtam én KÉZZEL felvinni az alpozót ezelőtt?? :) Nem szívja be az alapozót, szépen el tudom dolgozni (DoubleWear-t használok.)
A nyelük, fogásuk, kinézetük is minőségi, imádom ezeket az ecseteket+ szivacsot használni. Minden pénzt megért, nagyon ajánlom a megvételét, mert minden olyan ecset benne van, amivel egy teljes sminket elkészíthetünk.

Jeffree Star Cosmetics Blood Sugar Palette

Jeffree Star Cosmetics Blood Sugar Palette
2020. február 7.

Addig-addig hezitáltam, hogy kell-nem kell nekem ez a paletta, míg jól out of stock lett BeautyBay-en (Marionnaudban a teljes árát sokalltam érte...) Aztán ünnepek után itt egy kedves eladótól sikerült megvásárolnom, és nem hazudok, ha azt mondom, életem eddigi legjobb befektetései közt szerepel ennek a palettának a megvásárlása! :)
Azt tudni kell, hogy nem próbáltam túl sok márkát szemfesték palettákból, a klasszikus revolution-essence-sleek vonalon túl egy gyönyörű Nabla paletta van a tulajdonomban. Jeffree palettáitól sokáig az erős színek tartottak vissza, de rengeteg videót megnéztem róla/róluk, és rájöttem, hogy lehet visszafogott sminket is készíteni vele, így rádöbbentem, hogy kell ez a paletta nekem (majd jöhet a többi szépen sorban...:)) Szerencsére tényleg lehet hétköznapibb sminkeket is készíteni vele, még az irodába is használom a sötétebb színeket is, csak halványabban. Azt is meg kell említenem, hogy a világos kékeszöld szemem csak úgy világít a színei mellett!
A lényeg: Ez a paletta egyszerűen csodálatos. A külseje formabontó, egyedi, nagyon minőségi és luxus érzetű. A színek nagyon pigmentáltak, gyönyörűen satírozhatók, szépen összhangban vannak egymással és rengeteg lehetőség rejlik bennük:készítettem nude, barna, arany, pink, lila, bordó, arany-lila, arany-barna, arany-piros sminket is vele és még mindig úgy érzem, hogy nem fogytak el a lehetőségek. A fehér színt szinte minden alkalommal használom. Utazáshoz is nagyon praktikus a strapabíró csomagolás, a nagy tükör és a változatos színei miatt.

Jeffree Star Cosmetics Magic Star Concealer

Jeffree Star Cosmetics Magic Star Concealer
2020. február 7.

Megjelenése óta vágytam erre a korrektorra, pontosan amiatt, amit előttem már említettek, hogy Jeffree elég élesen tud bírálni minden más márkát, ezért sejtettem, hogy ez a korrektor valóban tudja mindazt, amit ígér. Sajnos a launch-ról lecsúsztam, majd utána elég hosszú ideig nem is lehetett kapni BeautyBay-en, úgyhogy azt tűztem ki célnak, hogy ha sikerül elhasználnom az Age Rewind korrektoromat, akkor megjutalmazom magam vele, és így is lett. Már a netes képek alapján is a C7 tűnt az én színemnek (szeretem, ha a szemem alatti rész világosabb), és a Marionnaudban a teszterek alapján őt választottam. Alig vártam, hogy kipróbálhassam másnap reggel. Az applikátora nagyon jól van kialakítva, precízen lehet vele dolgozni és nem kell újramártani, elegendő festék kerül rá, pedig én az orromra, szám fölé és az államra is teszek belőle. Real Techniques narancsssárga blendert használok hozzá.
Amikor először használtam ezt a korrektort, komolyan, úgy leesett az állam, hogy arra szavak nincsenek. Genetikailag mélyebb "árkok" vannak a szemem alatt és ráadásul lilásak is, és eddig soha semmilyen korrektor nem volt arra képes, hogy 99%-ban eltüntesse ezeket. De ez egy icipici fixáló púderrel olyan hatást eredményez, mint a photoshop. Komolyan remélem, hogy ez a jóember piacra dob egy alapozót, mert én leszek az első, aki megveszi, és felőlem aztán 30.000-ért is árulhatja majd a Marionnaud. Minden eddig próbált Jeffree termékem azt bizonyítja, hogy igen, léteznek tökéletes sminktermékek, amik olyanok, amikről csak álmodni mertem eddig - de azokat csak Jeffree-nél érdemes keresni. :)

1 smink

1 ÖSSZETEVŐ