nicolebunny

Regisztráció dátuma: 2015. március 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. március 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Jeffree Star Cosmetics Blood Lust Palette

Jeffree Star Cosmetics Blood Lust Palette
2020. december 10.

Ez a paletta már a reveal videóban úgy megfogott, hogy azonnal tudtam, hogy ezt nem úszom meg, be kell szereznem. Ezek a színek mintha nekem lettek volna személyesen kitalálva, világos színeimhez, szőkés hajamhoz és világos-mentazöld színű szememhez tökéletesen illik minden egyes szín ebben a palettában. Ha a lilás színeket használom, a szemem csak úgy világít mellette. Rengeteg dicséretet kapok, ha ezzel a palettával sminkelek. Nagyon tartósak, könnyen satírozhatók a színek. A paletta maga nagyon elegáns ezzel a bársony borítással, a sminkes asztalom dísze lett, öröm ránézni. Egyszerűen imádom 💜

Jeffree Star Cosmetics Mini Nudes Bundle: Volume 1

Jeffree Star Cosmetics Mini Nudes Bundle: Volume 1
2020. december 10.

Éveken keresztül kerestem a tökéletes matt rúzst, és úgy néz ki, Jeffree velour liquid-jei állnak a legközelebb a valóságban a tökéleteshez. Rajtam szinte egy rúzs sem szokott tartós lenni, a szám közepén még a Maybelline Superstay rúzsok is lekoptak pár órán belül. Nagy Jeffree rajongó vagyok már a Myspace időszak óta, de eleinte drágálltam a termékeit (egyetemista budget), de 4 évvel ezelőtt egy Mannequin árnyalat megvásárlása elindított a lejtőn, és azóta egyre több termékem van tőle. Ez a szett tökéletes, mivel a fele világos, fele sötétebb, én ezeken kívül nem is használok mást. Nem szárítanak, és nagyon nagyon tartósak, szépen mutatnak a számon. Az applikátorával könnyű dolgozni, még az androgyny-hez sem kell szájceruza, pedig elég sötét szín. Én tavasz óta használom ezeket a rúzsokat, és még nem fogyasztottam el egyiket sem, úgyhogy sokáig elég a mennyiség, hiába tűnik olyan picinek a tubusuk - ami nem mellesleg nagyon aranyos is :)

Real Techniques Everyday Essentials

Real Techniques Everyday Essentials
2020. február 7.

Egy DM körút során vettem meg hónapokkal ezelőtt. Azóta a mindennapjaim szerves része, egyszerűen mindent imádok benne. Korábban legyező alakú highlighter ecsetet használtam, de rájöttem, hogy vannak színek és textúrák, amiket könnyebb ezzel a kúp alakú ecsettel feltenni. A pirosítóecsetet én bronzosítóhoz/barna kontúrszínhez használom, és végre nem koszos hatású vagy nem csíkos az arcom, hanem szép, visszafogott eldolgozott, csontos hatású. A szivacs tökéletesen bevált korrektorhoz, és nagyon jól bírja a mosást is, bár lassan be kell szereznem egy újat. A szemre való nagy ecset az, ami a legnagyobb kedvencem ebben a szettben, mert ez az ecset még a legmakacsabb színeket is képes gyönyörűen elsatírozni. A Face Expert Brush-t én alapozóhoz használom és csak egy dolgot nem értek: mégis hogy a jó fenébe tudtam én KÉZZEL felvinni az alpozót ezelőtt?? :) Nem szívja be az alapozót, szépen el tudom dolgozni (DoubleWear-t használok.)
A nyelük, fogásuk, kinézetük is minőségi, imádom ezeket az ecseteket+ szivacsot használni. Minden pénzt megért, nagyon ajánlom a megvételét, mert minden olyan ecset benne van, amivel egy teljes sminket elkészíthetünk.

1 smink

1 ÖSSZETEVŐ