nicolebunny

Regisztráció dátuma: 2015. március 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. március 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Essence Face & Body Highlighter

Essence Face & Body Highlighter
2020. január 3.

Egy ideje "highlighter-stop" van érvényben nálam, de ennek a darabnak nem tudtam ellenállni. Alapszíne nincs, hanem csak csillámos, és elmondhatatlanul szép, mint a hóesés. Az állaga krémes, szépen építhető, de visszafogottan is lehet használni. Használtam már kulccsonton is. Tartós, de hajlamos kicsit elmászkálni. Szemhéjpúderre téve gyönyörű! Kúp alakú highlighter ecsettel is próbáltam, kicsit meg kell küzdeni vele, hogy feltűnőbb legyen, de ahogy bernadettu is írta, használhatjuk az ujjunkat. Szerintem a legkülönlegesebb highlighterem, és hatalmas szerencsém volt, hogy pont abban a percben tették ki a DM-ben, amikor ott vásároltam, mert ígyis az utolsót tudtam megkaparintani, szó szerint meg kellett harcolni érte. :)

Catrice Glitterholic Ajakrúzs

Catrice Glitterholic Ajakrúzs
2020. január 3.

Nekem a legsötétebb van meg, és be kell vallanom, hogy ez az első sötét rúzsom. Ez az árnyalat tipikusan olyan, hogy minden bőrtónus mellett jól mutat, és a csillámok miatt nagyon különleges. Meglepően tartós (evést annyira nem szereti, de nem tűnik el teljesen az ajkak közepéről) és pigmentált, nem kenődik inkább elhalványul, olyan mintha megszáradna kicsit a számon, de nem szárít, inkább krémes a formulája. Használtam már hétköznapokon is többször, munkába is egy visszafogott nude szemsminkkel, abszolút hordható kategória, nem harsány. A csillámoktól valóban kicsit nehéz megszabadulni, még lemosás után másnap is találok belőle az államon és a szám körül néha. Meg kell említenem a kupakot is, gyönyörű csillámos fekete - ha nem ilyen lenne, valószínűleg le sem veszem a polcról, de hát ilyen a szarkák élete. :)

Catrice Glitterholic Eyeshadow Palette

Catrice Glitterholic Eyeshadow Palette
2020. január 2.

Nekem a narancsos árnyalatú paletta van meg, mert sajnos a másik már elfogyott, mire meggyőztem magam, hogy kell (és nem csak a szép csillogós csomagolás miatt. :)) Nagyon jól kihasználható paletta, szépek és jól kombinálhatóak a színek. Kicsit porol ugyan, de nem vészes, kivéve egy színt: a csillámos barna szín minden óvatoskodás ellenére is makacsul potyog. A glitter is nagyon jól használható, én alap nélkül használtam a már kész sminkre, és minimálisan potyogott csak. Ünnepi sminkjeim készítésekor többnyire ezt a palettát és a Ho Ho Ho!-t használtam, igazán karácsonyi hangulatú, csillogós szemsminkek készültek - de hát mikor máskor, ha nem karácsonykor van a legjobb alkalom, hogy csillogjunk? :)

1 smink

1 ÖSSZETEVŐ