nicolekitti

Regisztráció dátuma: 2017. július 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. július 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem

A'PIEU Real Big Yogurt One-Bottle Blueberry

A'PIEU Real Big Yogurt One-Bottle Blueberry
2020. április 12.

Valamelyik beauty boxban volt. Erőteljes áfonya illata van. Este tettem fel 20 percre, a végefelé kezdte csípni a szemem. Nem éreztem olyan nagyon erőteljes hatást. Most reggel kicsit száraznak érzem a bőrömet. Ez egy olyan átlagosnak mondható, vannak sokkal jobb maszkok is.

Nivea Q10 Plus Pórusfinomító Ránctalanító Nappali Arckrém SPF15

Nivea Q10 Plus Pórusfinomító Ránctalanító Nappali Arckrém SPF15
2020. március 1.

Az újabb csomagolásban van meg.
Nagy bizadalmam volt benne, mert a pórus finomító, ennek ellenére eltömítette őket, és minden egyes használat után lett 1-1 gyulladt pattanásom tőle :(
Napközben ha véletlen az arcomhoz értem, olyan volt mintha a kezemet bekentem volna frissen kézkrémmel.. Egyáltalán nem sikerült beszívnia :(

Thefaceshop Chia Seed No Shine Intense Hydrating Cream

Thefaceshop Chia Seed No Shine Intense Hydrating Cream
2020. március 1.

Liciten nyertem eléggé sokáig állt a szekrényemben, mert kicsit érdekes volt az állaga, nem az a szokványos, még egy kis spatulát is adtak hozzá.
Jött a szeles, száraz "téli" idő, első körben Niveának egy újabb termékével próbálkoztam, de eltömítette a porusaimat, és mindennap egy-egy patival lettem gazdagabb.
Így jött képbe a Chias krém.. Egyszerűen telitelálat. Már első alkalommal is bejött. Annyira hidratál amennyire kell, nem tömíti el a pórusokat, nem leszek pattanásos tőle. Olyan mintha egy zselé réteget kentem volna magamra, aztán gyorsan beszívódik. Az illata is nagyon kellemes. Talán csak egy gond van vele, hogy gyorsan fogy :)