Best of Beauty 2019

Nicolett022

Regisztráció dátuma: 2015. március 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. március 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

L'Oreal Paris Smooth Sugars Clear Scrub

L'Oreal Paris Smooth Sugars Clear Scrub
2019. május 26.

Az állaga és az illata tetszik, de problémàsabb bőrre ez olyan mint halottnak a csók. A használata után pár óráig puhának érzem tőle a bőröm, illetve mindennapi tisztításnak jó a finom szemcséi miatt, de hosszútávon semmit nem változtatott az arcomon. Glamour napokon vettem féláron, így nem volt pénzkidobás, de biztos, hogy nem fogom újra venni, vannak ennél sokkal hatásosabb radírok is.

Balea Vitaminmaske

Balea Vitaminmaske
2019. április 25.

Az illata annyira nem jött be, a hatása viszont annál inkább. Tisztító maszk után használtam a sima hidratálóm helyett. kb 20 percig volt fent, mielőtt lemostam volna a maradékot, és így 3-4 napig érezhetően puhább volt a bőröm. Nem mondom, hogy csodaszer, de nagyon megéri az árát, főleg hogy egy tasak tartalma bőven elég 2 alkalomra. Biztos, hogy veszek még belőle 3-4 darabot, ha esetleg kivonnák a forgalomból.

Balea Sugar Scrub

Balea Sugar Scrub
2019. április 25.

Imádom ezeket a tasakos kiszerelésű termékeket, ezért nyilván ezt is muszáj volt megvennem :D Az illata valami isteni vaníliás-karamellás, de ezen kívül sok hatása nem volt sajnos. A szemcsék óriásiak benne, rendesen fájt ezt dörzsölgetni az arcomon, és a végén maradt olajos réteg miatt nem is éreztem tisztának az arcom :(
A tasak fele nekem 3 alkalomra is elég volt, olcsó, és rontani sem rontott a bőröm állapotán, szóval a 3 csillagot azért megkapja, bár nem lett a kedvencem

1 MÁRKA