nicolpiper

Regisztráció dátuma: 2012. március 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. március 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Maybelline Made For All Lipstick By Color Sensational

Maybelline Made For All Lipstick By Color Sensational
2020. január 5.

Ez a ruzs elkepesztoen szep az ajkakon. A red arnyalat van meg es nem bantam hogy megvettem, mert siman veri a Diort. Nem tudom hogy all mas bortonusokon, de az en halvany vilagos boromon a valaha volt legszebb piros arnyalat amit probaltam. Van pedig cseresznyepirostol kezdve egeszen melybordoig minden szinu ruzsom de ez a legeslegszebb. Tartos is, es bar vigyazni kell ra hogy ne kenodjon el, nagyon jol hidratalt es nem szaritja a szamat sem.

Chloé Nomade EDP

Chloé Nomade EDP
2019. július 26.

Mintaim vannak belole, tobb is, mert ingyen volt, es csak ritkan hasznalom, foleg ha uton vagyok most nyaron es mar nagyon erzem hogy a dezodor sem hasznal, es szeretnem ha jo illatom lenne. Az a vicc benne hogy a 2-3 fujas annyira erzodik hogy ketszer is megkerdeztek tolem az utobbi hetekben hogy milyen parfumot hasznalok annyira jo az illata. Ezt jo jelnek veszem de neha kicsit folytogatonak edesnek erzem ezert 4 csillag.

L'Oreal Paris Infallible Total Cover Concealer Palette

L'Oreal Paris Infallible Total Cover Concealer Palette
2019. július 21.

Csak az itt talalhato velemenyek alapjan vettem meg, mert nagyon vacilaltam a NYX meg a loreal kozott. Sajnalom hogy vegul kidobtam ra a penzt, mert nekem nagyon szaritja a borom, hiaba csak minimalisat teszek belole fel, rettenetesen nez ki a korrector felette (NARS).