Nicy011

Regisztráció dátuma: 2016. október 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. október 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 6 vétel
Megnézem

Papa Recipe Bombee Honey Mask

Papa Recipe Bombee Honey Mask
2019. október 2.

Ez az eddig egyik legjobb fátyolmaszk, amit valaha használtam. Zseniális! A maszk szinte csöpög, annyira át van itatva, és isteni illatú.
A bőrt nagyon szépen feltölti, kisimítja, ápolja. Este elalvás előtt tettem fel. Elaludtam benne, így nem tudom mennyi időt volt az arcomon.
Reggel pihe-puha, kellemes tapintású bőrrel ébredtem. Pattanásokat és allergiát nem okozott. Plusz két nagyon jó pont, hogy az arcomon lévő, túlhámlasztásból eredő sérülést, száraz foltot, és a gyulladt pattanást egy használat után eltüntette. Több napig érezhető a hatása.
Régen használtam sima mézet pakolásként, és szép eredményeket hozott. Viszont ebben a termékben a mézen kívül, más hatóanyag is megtalálható, így szerintem megéri használni.
Ez egy olyan maszk, amit érdemes itthon tartanom, és ajándékba is szívesen adnám. A hosszútávú hatásáról nem tudok nyilatkozni. Legszívesebben 10 csillagot adnék! A többi Papa Recipe termékkel is szemezgetek.

Balea Beauty Effect Tuchmaske

Balea Beauty Effect Tuchmaske
2019. október 2.

Este raktam fel a maszkot, és el is aludtam benne. Reggel nagyon puha, kisimult arccal ébredtem.
A denaturált szesz miatt kétes érzéseim vannak, hogy hosszú távon mennyire lehet hatásos ez a termék, és okoz e bőrproblémákat. Inkább maradnék más bevált hialuron tartalmú terméknél, melynek szebbek az összetevői. Az összetevők miatt 3 csillag. Legközelebb akkor vásárolom újra, ha változik az összetétele.

Lush Don't Look At Me Friss Arcpakolás

Lush Don't Look At Me Friss Arcpakolás
2019. szeptember 27.

Az üzletben mintát kértem belőle, mert nagyon tetszett az illata és felért egy aromaterápiával. 3 alkalommal használtam. A hatása jó volt, felfrissítette az arcom, némileg radírozott. Problémát nem okozott. Tartanék belőle itthon szívesen az illata miatt is.