Nicy011

Regisztráció dátuma: 2016. október 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. október 25.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

L'Oreal Paris Hydra Genius Liquid Moisturiser Dry&Sensitive Skin

L'Oreal Paris Hydra Genius Liquid Moisturiser Dry&Sensitive Skin
2020. augusztus 29.

Hasonló a gél krém állaga a régi nagy kedvenc L'Oreal Triple Active Fresh Sensitive arckrémemhez, aminek nagyon örülök, de sajnos azzal már nem találkozom a boltok polcain. Nem is veszem azóta a márka egyik arcra kérhető termékét sem, mert a sensitive "helyettesítője" is allergiát okozott. Viszont, ennek a terméknek adtam egy esélyt.
Nagyon meglepődtem, hogy egy pumpálásnyi milyen kevés mennyiséget jelent, de mentségére legyen elég is. Ha többet kenek, a korábban említett filmréteg érezhető.
Illata: erős, de friss. Nekem egyelőre tetszik.
Hatása: passz. Két napja használom, valamit azért csinál. Nem a régi jó kis L'Oreal eredmény, mint a régi kedvencemnél, amit 2013-ban még lehetett kapni. Akkor volt a leghidratáltabb az arcom is.
Nagyon remélem, hogy allergiás nem leszek, de a sensitive változatra nem volna szabad.
Megelőlegezem a terméknek az 5 csillagot, később update-elek.

Lactacyd Oxygen Fresh Intim Mosakodó

Lactacyd Oxygen Fresh Intim Mosakodó
2020. augusztus 1.

Az első Lactacyd mosakodó, amit kipróbáltam.
Nekem bejött a mentolos hatás. Friss érzést nyújt, ami egy futás alatt is megmaradt.
A tubusból valóban nehéz kinyomni a tömény gél állagú anyagot, viszont én fejjel lefelé tárolom, így bármennyi is legyen a tubusban, az összes gél könnyen elérhető, mivel a kifolyó nyíláshoz folyik az összes anyag.
Másik tippem, hogy a meleg víz hatására folyékonyabb lesz a gél állag. Érdemes kipróbálni, ha valaki nehezen varázsolja ki a tubusból, vagy már alig van benne, hogy a műanyag flakont meleg vízbe kell tenni, amitől folyékonyabb állagot kapunk. Így, könnyedén felhasználhatjuk a maradékot. Szerintem jó termék, és annyira nem olcsó, hogy csak úgy kidobjuk.

Balea Fuß-Badekristalle Feel Well

Balea Fuß-Badekristalle Feel Well
2020. augusztus 1.

Nagyon szeretem az illatát, áztatás után puha lesz tőle a lábam. Vitalizál, a fáradt láb érzést is megszünteti. Praktikus és gazdaságos, hogy egy tasak kétszeri használatra elegendő. Néha használom. Puhítja a bőrt, de ez nyilván nem végleges. Használni kell mellé rendszeresen habszivacsot. A pihentető, wellness élmény garantált. Nekem annyira bejön a friss illata, hogy a dezodort is megvettem kipróbálni.