Nicy011

Regisztráció dátuma: 2016. október 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. október 25.
Bőrtípus: Normál

Trend It Up Face Lights Highlighter- és Arcpirosító-Paletta

Trend It Up Face Lights Highlighter- és Arcpirosító-Paletta
2021. november 24.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket.
Soha nem használtam még highlightert, úgyhogy kicsit utánanéztem pontosan hova kell a sminkmester szerint felvinni.
Arccsonton, szemöldök alatt, száj felett használom. (Orra viszont nem tettem, mert nekem videókon nézve, márkától függetlenül nagyon Rudolf-hatású.)
Függő lettem! Highlighter marad! Mindennapra. Otthonra is. Egyelőre.

A termékről:
Jól pigmentált termék, de nem lesz maszkhatása, hanem kellemes, természetesen szép csillogást lehet vele elérni. Nekem a highlighterből a világosabb az, ami most jobban tetszik, de a barnás árnyalat is szép. A pirosító is megfelelő.
Egy jó alappal, púderrel természetes, üde hatást lehet elérni.
Amit nagyon figyeltem a tesztelés során, az a tartóssága.
Előnye, hogy ahová felviszem ott marad, nap végére sem porzott le nem oda illő helyekre vagy tűnt el az arcomról. Minimális kopása van, de ennyi minden terméknek van és biztos alap, fixálás függő is. Utóbbit én nem használtam.
Arra viszont figyelni kell, hogy vagy kézzel vagy egy nagyon puha ecsettel kell vele dolgozni, mert a keményebb szálak porosítják. Összességében meg vagyok vele elégedve. Izgalmas (volt, és még mindig az) bevezetni a sminkrutinba. Többet kaptam, mint vártam.

Revox Just Oil Blend 30% Olajkeverék

Revox Just Oil Blend 30% Olajkeverék
2021. november 19.

Ha fél éve írok véleményt lepontozom, mert erre a termékre gyanakodtam néhány pattanás miatt. Így, csak állt a polcon. Idővel más olajos termékeket is kipróbáltam, és nem okoztak pattanásokat.
Valahogy megszerette a bőröm őket.
Amiért 5 csillagot adok az nem az arcápolás miatt van, bár néha használom arra is, hanem ahogy a kiszáradt kezem rendbehozta. Mindennap használok valamilyen krémet (gyógyszertári ápoló, testápoló, vagy Nivea) és utána csepegtetek pár cseppet a kezemre. Hihetetlen gyorsan helyrehozta a bőröm. :) Jó pont, hogy uv lámpa után is használom, mert szárítja a kezem. Teljesen megfelelő így a felhasználása számomra. Biztosan, hogy újra fogom venni.

Vibely Xpress Control 4D Silk Fiber Eyelash Szempillaspirál

Vibely Xpress Control 4D Silk Fiber Eyelash Szempillaspirál
2021. június 20.

Wish-ről rendeltem. Tényleg bámulatos az eredmény, és a tartóssága is. Gyönyörű pillákat lehet vele varázsolni. Viszont a jobb szemem egyik napról a másikra allergiás lett. Egyik reggel bedagadt szemmel ébredtem. Krumpli, és szemkenőcs levitte a gyulladást. Viszont egy héttel később a másik szemem is allergiás lett. Erős a gyanúm, hogy a spiráltól. Imádtam, adnék max csillagot, de az allergia miatt csak 1 csillag. :(