Nida

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

L'Oreal Paris Colorista Wash Out Színező

L'Oreal Paris Colorista Wash Out Színező
2020. augusztus 15.

Elég világos szőke, festett hajam van. Elsőnek a lilát próbáltam (mert rózsaszín nem volt sehol), kb 1 hónapig tartott mire kikopott, de nem teljesen, az első 2-3 mosás után kezdett jobban kopni, utána szép fokozatosan, de a végén már csak itt-ott volt benne, ahol nagyon világos volt a hajam, bár valószínűleg azért mert száraz volt (a munkahelyemen iszonyú száraz a levegő, nem tudok vele már mit kezdeni...) és mivel a festék egyben hidratál is, gondolom nagyon beszívta, mert kb semmi szín nem jött ki mikor kimostam a festéket. Kb úgy működik mint egy hamvasító sampon, legalábbis nekem, nyilván a lila színe miatt, kiszedte a sárgás árnyalatokat, ami amúgy nem baj, nekem tetszik.

Most a rózsaszínt próbáltam, amit csak utólag vettem észre, hogy erre az van írva 2-3 mosásig tart....ez szerintem egy kicsit...nem szép dolog, tekintve hogy ugyanannyiba kerül. Már egy mosás után látom, hogy sokat világosodott, pedig próbáltam nem túlságosan samponozni a végét ahol festve van. Majd kiderül mennyire jön ki.

Csak azért adok neki 3 csillagot, mert tényleg az nem igaz, hogy teljesen kijön, mert nem jön, és a végén már nagyon untam várni hogy most akkor vagy kopjon ki teljesen, vagy valami legyen, mert ez a látszik, hogy volt festve, de már kikopott, szóval van is meg nem is dolog nem jött be. De szép színe van, az tény.

Isana Young S.O.S. Anti-Pickel Patches

Isana Young S.O.S. Anti-Pickel Patches
2020. június 20.

BORZALMAS! Még egyetlen csillagot se érdemel. Alapvetően a Clear Skin tapaszát veszem, de nem volt a boltban, szóval ezt vettem meg. Este feltettem, és ma reggel úgy ébredtem mint egy szörny... Alapból fura volt, nagyon vékony, mint egy darab műanyag amit valahonnan kivágtak csak ragadós, de gondoltam nem lehet minden egyforma. Minden pattanás amire tettem begyulladt, lett mellette még egy, legjobb esetben csak nem változott...
Dobom is ki a maradékot a kukába...

Clear Skin Pattanás Elleni Tapasz

Clear Skin Pattanás Elleni Tapasz
2020. június 20.

Nekem rengeteget segített, minden alkalommal benne volt a kerek tapasz is, a csillag alakút én az orromra szoktam pl, mert ott a többi nehezen marad meg, feljön a széle, az viszont pont a kis ágai miatt jól tapad.
Nagyon sokat segít, néha még azokon a pattanásokon is ami csak egy nagy dudor és nincs semmi kis teteje még. (Tegnap felraktam egy másik fajtát, mert ez nem volt a boltban....soha többet. Inkább veszel ebből többet ha lesz)