nihilistahedonista

Regisztráció dátuma: 2013. február 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. február 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Natura Siberica Lab Biome Hidratáló Arckrém SPF30

Natura Siberica Lab Biome Hidratáló Arckrém SPF30
2023. augusztus 17.

Szeretném szeretni, de kukacosodik. Ha az előző napi esti rutin miatt, akkor amiatt, ha a reggel előtte felrakott c vitaminos szérum miatt, akkor amiatt, tök mindegy. Más fényvédő bírja ezt, a Natura Siberica 50-es illetve a 30-as fényvédője sem bírja. :(
Pedig csodás a textúra, illat, hatás, minden. A kézfejemre kenem el, a kocsiban tartom.

Aromax Citromolaj

Aromax Citromolaj
2023. augusztus 17.
(!)

Tesztelésre kaptam, habár én egészen pontosan az Aromax XXXL citromolajat kaptam kézhez, lehet, hogy a többiek is. Annyi különbséget látok, hogy az összetevők között Dipentene, Pin-2(10)-ene, Pin-2(3)-ene, Citral és a természetes összetevők között pedig Citrus lemon peel oil, és Citral van.
Na szóval ez az olaj nem ugyanaz, de leírom a véleményem.
Érződik benne a citral, érződik benne az, hogy van valami mesterséges szaga is. Drágább márka Young living citromos olajával összehasonlítva érezni ezt a különbséget. Egyébként ha nem lett volna itthon a másik olaj, valószínűleg nem tűnik szembe ez a különbség, de így igen.
A lakást illatosítom vele, arra nagyon jó. :) Hatalmas üveg.

Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier

Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier
2023. április 2.

Az első formulát használtam el épp. Nagyon nagyon megszerettem. Épp annyira testes, hogy még élvezhető nekem, aki a könnyű termékeket szeretem. Állag, illat, és a bőröm is érzi, hogy nagyon neki való. :) Újra fogom venni, remélem az új formula nem változtatott rajta sokat.

2 ÖSSZETEVŐ