nihilistahedonista

Regisztráció dátuma: 2013. február 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. február 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Uriage Baba Hidratáló Testápoló Tej

Uriage Baba Hidratáló Testápoló Tej
2022. január 10.

Azért ez nem a világ legszebb incije, azt meg kell hagyni, de a hatását tekintve nagyon jó testápoló. Erősen parfümös, nem gyengéd az illata, ahogy előttem írták, nem is lehet gyengéd ha ennyire elől van az összetevők sorában a parfüm. A baba bőre szépen beszivja, nem ragacsos utána, de azt fontos tudni, hogy akinek a szemét egyébként szokták zavarni, csípni krémek, annak ezzel is gondja lehet. Én ilyen ember vagyok, és ha bekentem a babám este; és olyan kézzel az arcomhoz nyomok, akkor nagyon tud csípni. Nem gondolom, hogy ez a legjobb választás érzékeny bőrű pici babáknak. Akkor már inkább egy gyönyörű incijű Mixa Atopiance testápoló.
Az ára egyébként rendben van, már lassan 10 hónapja használjuk mindennapos használatra.

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2021. december 28.

Nagyon sokáig elégedett voltam vele, de gyanítom, hogy emiatt (illetve a cica krém hidratálóként való használata miatt) jöttek elő az arcomon miliák. Elég sok közepes komedogén összetevő van benne, így tág pórusokra ez egy tök kártékony krém tud lenni. Nem veszem újra, pedig egyébként jól hidratálja a száraz bőröm.

Bioderma Pigmentbio Foaming Cream

Bioderma Pigmentbio Foaming Cream
2021. november 3.

Az első lemosóm, most ismerkedem a tudatos bőrápolással. Rettentő elégedett vagyok vele, olyan jó érzéssel tölt el a használata. Azért választottam ezt, mert a pigmentfoltokat szeretném eltüntetni. Mást is használok a rutinomban erre a problémára, úgyhogy nem tudom megmondani majd, hogy minek köszönhető a siker, illetve ősszel amúgy sem olyan erősek a foltjaim, szóval nehéz megítélni, hogy hogy haladok. De úgyis a hosszú távú hatások a lényegesek. Gyönyörűen megtisztítja az arcom, nem csikorgós a végeredmény. Szeretem a visszafogott illatát, nem bántja a bőröm, habár nem is vagyok erre érzékeny. Megfizethető, és elég sokáig használható. Ezután a G&G Jelly Joker jön, majd jövök frissíteni a véleményem, hogy melyik vált be jobban.

Update: Elvettem egy csillagot, mert egyre jobban zavarnak az apró szemcsék a termékben. Nélkülük sokkal jobb lenne.