Niika07

Regisztráció dátuma: 2013. július 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. július 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alverde Quattro Szemhéjpúder

Alverde Quattro Szemhéjpúder
2016. február 6.

Nagyon sokáig álldogált a polcomon, mivel amikor megvettem, és kipróbáltam, egyszerűen nem lehetett vele mit kezdeni. Nagy kedvenceim a paletták, és imádok satírozni, szép, átmenetes szemsminkeket készíteni, ezzel a termékkel azonban ez lehetetlen volt. Nemrég le is akartam pontozni, nem is értettem, hogy lehetséges, hogy majd' öt pontot érdemeljen a paletta mások szerint. Aztán olvastam, hogy többeknek is problémájuk volt azzal, hogy saját aplikátorával bajos a felvitel, viszont saját ecsetükkel gyönyörű sminkeket tudtak kreálni. Adtam neki még egy esélyt, és csak ámultam, hogy micsoda lehetőségek vannak ebben a kis palettában. :) Ezért arra kérek mindenkit, amíg saját, jó minőségű ecseteivel nem próbálta, addig ne temesse, mert elesne attól a lehetőségtől, hogy egy kis helyen elférő, nyaraláshoz, utazáshoz ideális termékkel szuper nappali, vagy esti sminket készítsen el. Azért szemhéjprimer kell alá, hogy minél tartósabb legyen, de aki csak pár órára szeretné a szemhéján tudni, annak elhanyagolható. Nekem a barna paletta van meg, mivel imádom a barna minden árnyalatát, és ezek a színek is állnak jól nekem, lévén, hogy sötétbarna szemem, és hajam van, de nagyon tetszik a szürke árnyalataiból álló paletta is, gondolom remek füstös sminket lehet vele készíteni.
Egy szó, min száz, akármelyik színskálát választjátok, szerintem nem bánjátok meg, ha megveszitek! :)

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2015. február 26.

Lesoványodott pénztárcával indultam útnak, és beszereztem pár olcsóbb szempillaspirált még pár hónapja. Ez a termék is a kosaramban landolt, de amikor kipróbáltam egyáltalán nem tetszett. Túl sok festéket vett fel a keféje, nem is voltam hozzászokva ehhez az ívelt formához, inkább félretettem, és más spirálokkal kísérleteztem. Pár napja, sminkcuccok selejtezésénél akadtam rá újra, és unalmamban kipróbáltam, majd nem értettem, hogy eddig hogy nem szerepelt ez a napi sminkrutinomban. Valószínűleg az történt, ami több spirálomnál is, hogy első használatnál még túl híg volt a festék, de pár hét után az állaga kissé sűrűsödött és könnyedén használható lett. Tapasztalatom szerint félig lehunyt szemmel, kissé hátradöntött fejjel a legkönnyebb használni ezt a spirált. Egy szó, mint száz, ha első használatnál nem is válik be, pár hét múlva megéri újra elővenni, és kísérletezni vele, mert én is rájöttem, hogy egyszerűen lovely :3

Malu Wilz 24 Órás Szempillaspirál

Malu Wilz 24 Órás Szempillaspirál
2015. február 26.

A kozmetikusom eddig még mindig jó termékeket ajánlott nekem, ő mutatta meg ezt a szempillaspirált is. Szerencsére most sem kellett csalódnom. A szempillákat hosszabbítja, dúsítja, és valóban rendkívül tartós. Körülbelül négy hónapja vásároltam meg de még mindig bőven van benne, és szerintem pár hónapig biztosan tudom használni. Az elején kicsit ügyetlen voltam a keféje miatt, mert eddig a nagyobb fejű, sűrűbb keféjű szempillaspirálokat preferáltam, de miután kitapasztaltam, hogy hogyan kell vele bánni, az eddigi legjobb eredményt értem el vele. A lemosása valóban nehéz, könnyen meg lehet húzni így az érzékeny szem körüli bőrterületet, ezért egy kétfázisú szemfestéklemosóval átitatott vattapamacsot rajta hagyok a szememen pár percig, majd meleg vízzel átmosom a szememet. Egyébként vízálló, csak a meleg víz ér el nála ilyen hatást, de ott is azért rendesen át kell mosogatni a szemet, szóval strandoláshoz is ideális, nem fog pandamaci foltokat okozni. :) Szerintem ennyi pénzért bőven megéri.

1 ÖSSZETEVŐ