nika15151

Regisztráció dátuma: 2015. június 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. június 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Aciclovir AL 50 mg/g Krém

Aciclovir AL 50 mg/g Krém
2019. január 14.

Őszintén szólva szkeptikus voltam a krém hatékonyságát illetően.
Mivel influenza szezon van, így a szervezetem úgy gondolta kössek szoros baratságot két herpesszel is. Így SOS kellett rá valami krém.
A "Z" betűs krém számomra kizárt volt, mert nemhogy használ de nekem még jobban belobbantja a hólyagokat.
Így a gyógyszertárban a hölgy ezt a krémet ajánlotta nekem. Egye fene, veszhelyzet van próbáljuk ki.
És jelentem, nem bántam meg. Első használat és néhány óra után a gyuladás csökkent javulni látszott a helyzet. Pici tubus, viszont épp csak egy nagyon vékony réteg kell belőle, nem kell ész nélkül kenni.
Ha elfogy újravevős lesz. Mindig tartok belőle magamnál. Ár - érték arányban szerintem szuper. Nálam bizonyított!

Dabur Amla Repair Therapy Hajszérum

Dabur Amla Repair Therapy Hajszérum
2016. június 17.

Akciós áron vettem potom 900ft-ért, 2darab volt belőle, bánom is, hogy nem vettem meg mindkettőt. Tényleg minőségi termék, nem hiába borsos ára van. Nagyon jó az illata, szép selymes és puha lesz a hajam használat után, és nem nehezíti el.

Kallos Lab35 Hajvégápoló Szérum

Kallos Lab35 Hajvégápoló Szérum
2016. június 17.

Ez a termék valami borzalmas. Sok terméket kipróbáltam a Kallostól, eddig mindet imádtam, így gondoltam ez sem lesz csalódás. Az illata nem tetszik, szerintem nem ezt várnánk egy hajvégápolótól, az állaga valami ragacsos nem is tudom mi...Próbálkoztam vele párszor, mondván hátha megszokom, de a 3-4. használat óta a sarokban hever. Nem venném újra.