Nikcsy91

Regisztráció dátuma: 2019. május 31.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. május 31.
Bőrprobléma: Vízhiány

1 ELADÓ KRÉM

Purito Snail Clearing BB Krém

Purito Snail Clearing BB Krém
2019. október 20.

Első BB-m. Itthon a drogériában az én hideg tònusú bőrömre nem is nagyon találtam olyat, ami jò lenne, ráadásul jò összetevőkkel. Ezért esett a választásom Koreára. Elsőnek a 21-es színt pròbáltam, ami majdnem jò volt, de végül a 23-as lett a befutò.
Soha nem sminkeltem magam, talán alapozò is ha háromszor volt rajtam összesen. Ez a BB viszont annyira bejött, hogy semmi pénzért nem cserélném le. Kevés kell belőle, szép, természetes hatást ad, közepesen fed. Rendesen aláhidratálok előtte, majd alapozòecsettel felviszem. (Kézzel is szépen eldolgozhatò.) Mindennel jòl kijön, nem mászik el, 8 òrát is bír télen, szépen kopik. (Nyáron ritkán használom). Ami extra, ha jönnek a pattik és aznap BB-t teszek fel, estére szépen lehúzza mindig! Köszi Purito!

Calvin Klein CK One

Calvin Klein CK One
2019. szeptember 16.

Soha életemben nem használtam és nem is pròbáltam még unisex illatot. Azon a véleményen voltam, hogy mindkét nem használja a saját illatát, kizárnak tartottam a dolgot, hogy ez működni tudna.
Ismerősök, barátok tudják ròlam, hogy a tömény, édes parfümökért vagyok oda, ráadásul nehezen is váltok, évek òta ugyanazokat az illatokat használom.
Egy délután aztán megváltozott a helyzet. A drogériában hatalmas tömeg, átverekedtem magam a pasi részlegen, megpillantottam ezt a parfümöt, majd a női között is ott csücsült. Gondoltam egye penész, miért ne? Megszagoltam. Hmmm. Érdekes, ez volt az első benyomásom. Aztán ráfújtam a csuklòmra egy picit, majd eljöttem. Elsőre soknak éreztem, férfiasnak, még kellemetlenül is éreztem magam a pláza folyosòján, hogy férfi parfümmel vagyok befújba. Viszont alig fél perc múlva teljesen más lett. Hazafelé azon kaptam magam, hogy a csuklòmat szagolgatom percenként. Úristen, ez jò! Nem pasis és finom!
Korábban nem ismertem ezt az illatot, de ő megmutatta, hogy működik a dolog. Meg is rendelnék egy 100 ml-es kiszerelést.

Jimmy Choo EDP

Jimmy Choo EDP
2019. szeptember 15.

Nálam ő a nagybetűs illat! Signature illatommá vált. Ő volt az első márkás parfümöm, az életem legmeghatározòbb korszakában kezdtem használni, így azok az emlékek is ehhez az illathoz kötnek.
Tartòs, keveset kell belőle fújni, egész nap lehet érezni. Tipikusan az a parfüm, amit vagy szeret vagy utál az ember. Egyedi és felismerhető. Viszont kizáròlag őszi-téli parfüm. Nyárra sok, akkor mást használok.