Niki03

Regisztráció dátuma: 2015. november 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. november 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Bourjois Always Fabulous 24Hrs Alapozó

Bourjois Always Fabulous 24Hrs Alapozó
2020. május 17.

Színre tökéletes. Finishre nekem a L'Oréal Fresh wear-t juttatja eszembe, ami szuper lenne, mert az a kedvenc alapozóm, de végül csak nem hozza azt a szintet. A fedése számomra tökéletes, ennél hétköznapra nem kell több. Satin finish, ami hozzám nem áll közel, mert ezeknek olyan nehezebb érzete van a bőrön, ez erre az alapozóra is igaz. Textúrájában sűrű, egy ici-picit nekem fullasztó a bőrön. Az illata nekem nagyon tetszik, az már kevésbé, hogy órákig érzem magamon... ilyennel még nem találkoztam. Tartóssága átlagos, nap végén azért látszik, hogy kopott a fedése. Összességében jó-jó, elhasználom, de nem lesz újravevős és a Fresh wear-t sem fogja letaszítani a trónról. Bár én kiárusításon vettem fél áron, eredeti áron majdnem annyiba kerül, mint a fentebb említett alapozó, el sem gondolkodnék melyik kerüljön a kosárba. Az üvege gyönyörű, a pumpa zárható és tökéletesen működik.

Essence Bye Bye Panda Eyes! Szempillaspirál

Essence Bye Bye Panda Eyes! Szempillaspirál
2020. március 29.

Teljes szerelem. Csodás pillákatvarázsol, nem maszatolódik, viszont könnyű lemosni. Újravevős!

Eveline Royal Snail BB 8In1 Mattító Arckrém, Bőrkiegyenlítő Hatással

Eveline Royal Snail BB 8In1 Mattító Arckrém, Bőrkiegyenlítő Hatással
2019. október 4.

Aki az előző (zöld tubusos) Eveline BB-t szerette, annak ez is nagy kedvenc lesz. Pont elég a fedése (ez nem alapozó, nem fog annyit fedni, nem az a dolga). A színe bár nem választható, nekem tökéletes, de nem vagyok nagyon világos bőrű. Az állaga kellemes, illata szintén. Kézzel könnyen eldolgozható. Nagyon örülök, hogy rátaláltam!