Niki03

Regisztráció dátuma: 2015. november 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. november 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Nivea Magnesium Dry Dezodor

Nivea Magnesium Dry Dezodor
2021. június 12.

Nyertem a terméket, de teljesen meg vagyok dobbenve milyen rossz. A legkisebb izzadás után is valósággal bűzlik az ember, 48 órás hatás? pff fél órás se. Borotválás után rá se szabad nézni, nemhogy felkenni, lemarja a bőrt. Illata, csomagolása ok, de a hatása egy forintot se ér.

Balea Wasserspray Aqua

Balea Wasserspray Aqua
2021. április 12.

150 ft-ért vettem kiárusításban, de teljes áron is érdemes beszerezni. Nyári melegben csodásan hűsít, hűtőben tárolva még inkább. A smink egybeolvasztására is tökéletesen alkalmas.

Bourjois Always Fabulous 24Hrs Alapozó

Bourjois Always Fabulous 24Hrs Alapozó
2020. május 17.

Színre tökéletes. Finishre nekem a L'Oréal Fresh wear-t juttatja eszembe, ami szuper lenne, mert az a kedvenc alapozóm, de végül csak nem hozza azt a szintet. A fedése számomra tökéletes, ennél hétköznapra nem kell több. Satin finish, ami hozzám nem áll közel, mert ezeknek olyan nehezebb érzete van a bőrön, ez erre az alapozóra is igaz. Textúrájában sűrű, egy ici-picit nekem fullasztó a bőrön. Az illata nekem nagyon tetszik, az már kevésbé, hogy órákig érzem magamon... ilyennel még nem találkoztam. Tartóssága átlagos, nap végén azért látszik, hogy kopott a fedése. Összességében jó-jó, elhasználom, de nem lesz újravevős és a Fresh wear-t sem fogja letaszítani a trónról. Bár én kiárusításon vettem fél áron, eredeti áron majdnem annyiba kerül, mint a fentebb említett alapozó, el sem gondolkodnék melyik kerüljön a kosárba. Az üvege gyönyörű, a pumpa zárható és tökéletesen működik.