niki123

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Essence Double Trouble Extra Black Szempillaspirál

Essence Double Trouble Extra Black Szempillaspirál
2021. november 16.

Hát ez valami borzasztó. Hogy egy spirál ennyire ne csináljon semmit a szempillámmal. Még festéket sem visz fel rá. Mintha nem lenne konkrétan semmi a tubusban, mert a kefe nem vesz fel szinte semmit. Bezzeg amikor fél óra múlva tükörbe néztem, ott volt a lepergett festék a szemem alatt. Na ez a csoda, mert a szempillámon meg úgy nézett ki, mintha nem lenne semmi, ergo kész rejtély, hogy mi tudott leperegni.

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2021. október 14.

Nagy elvárásokkal vettem, de nem sikerült vele megbarátkoznom. Szerencsére csak a 473 ml-es volt elérhető, úgyhogy jó nagy adagot vettem belőle...Azért elhasználom, mert nem okozott pattanásokat és nem is szárít. Viszont szerintem nem tisztít olyan hatékonyan és hagy valami réteget az arcomot, amit nem tudok elviselni, ezért többször és nagyon alaposan le kell mosnom.

Update: Sikerült vele megbarátkoznom (volt rá időm, hatalmas adag) és egészen megszerettem. Szép hidratált marad a bőröm lemosás után és azt a réteget is már elviselem, nem zavar. Felpontozom, mert valószínűleg újravenném, mert ár-érték arányban szerintem nagyon jó.

iUNIK Beta-Glucan Daily Moisture Cream

iUNIK Beta-Glucan Daily Moisture Cream
2021. október 1.

Nagyon kis korrekt hidratáló krém, én egyelőre csak estére használom, mert alapvetően nincs száraz bőröm, inkább normál, de lehet télen, amikor már beköszönt a nagyobb hideg, elbírnám nappalra is, hiszen gyorsan és maradéktalanul beszívódik. Hidratál és kicsit a terhességi pigmentfoltjaimon is segít. Igazából teszi a dolgát és azt, amit ígér, tipikusan az a krém, amivel senki nem nyúl mellé. Maximum extra száraz bőr esetén bőven alá kell hidratálni.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ