niki123

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 7 eladás
Megnézem

Barnängen Caring Tusfürdő

Barnängen Caring Tusfürdő
2020. november 9.

Krémes, kellemes illatú, annyira nem habzó tusfürdű. Az én bőrömet nem szárítja ki, úgyhogy nekem a célra teljesen megfelel.

Mizon All In One Snail Repair Cream

Mizon All In One Snail Repair Cream
2020. november 9.

Száraz bőrre valóüszínűleg nem lenne elég, nekem is kell alá hidratáló tonik vagy eszencia, de ettől függetlenül szépen feltölti a bőrt, hidratál és egységesít. Nem irritál, én szemkörnyéken is használom, arra is bevált. Szuper, egyszerű, de nagyszerű csigás krém.

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum
2020. november 9.

Nekem abszolút bevált. Hozza a Wishtrend C vitamin szérumjának a szintjét, csak harmad annyiba sem kerül és annak külön örülök, hogy magyar márka. Sajnos a C-vitamin szérumok hajlamosak gyorsan oxidálódni, de én még csak 2 hete használom, hűtőben tartom, szóval csak reménykedni tudok, hogy nem fog hamar megromlani. Nagyon szépen egységesítette az arcbőröm, sokat segített a pattanások utáni foltokon. Hámlasztóval és azelainsavval kombinálva nagyon jól működik. Picit valóban ragacsos, de számomra ez megintcsak nem meglepő, mert a wishtrendes is picit ragacsos volt és mivel lehet felédolgozni, egyáltalán nem zavar. Szerintem hozza, amit ígér, egységesít és szép ragyogást ad a bőrnek.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ