niki123

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 7 eladás
Megnézem

Innisfree Green Tea Seed Eye & Face Ball

Innisfree Green Tea Seed Eye & Face Ball
2020. január 10.

Igazából szerintem azt, ami elvárható, azt tökéletesen hozza, viszont nem szabad tőle csodát várni. Szépen hidratálja a szemkörnyéket, nagyon szeretem a görgős adagolójat, mert frissít, masszíroz és reggel sokat segít, hogy kicsit kipihentebbnek tűnjek. Ránctalanításról nem tudok nyilatkozni, mert még nincsenek ráncaim. Szerintem ez inkább 30 alatt lehet jó, bár én így 27 évesen is ezt inkább reggel használom és este egy kicsit tartalmasabb szemkrémet.

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Bőrradír

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Bőrradír
2020. január 6.

Szuper kis bőrradír, a testápolóját imádtam, ezért gondoltam, hogy kipróbálom ezt is. Hatásos, nem túl durva, de hatékony testre. Nem hagy olajos réteget, csak pihe-puha bőrt. Kellemes illata van, viszont nekem a Dove radírjai egy kicsit jobban bejöttek, bár ár-érték arányban szerintem ez jobban megéri.

By Wishtrend Polyphenol in Propolis 15% Ampoule

By Wishtrend Polyphenol in Propolis 15% Ampoule
2020. január 6.

Lassan a végére érek, így már merek róla véleményt írni. Annyira nem szerettem meg, pedig általában imádom a wishtrendes cuccokat. Szerintem van ennél jobb propoliszos szérum, de őszintén szólva, szerintem nekem maga a propolisz, mint összetevő nem jön be annyira. Ha mindennap használom, akkor pattanásokat okoz, de egyébként van valamiféle nyugtató hatása, bár az én bőrömön az sem túl látványos. Kicsit ragacsos és nem szívódik be olyan pikk-pakk, de azért elviselhető. Nálam nem lesz újravevős, de valószínűleg az egész propoliszos témát hanyagolni fogom.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ