niki123

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 7 eladás
Megnézem

Tonymoly The Chok Chok Green Tea Watery Cream

Tonymoly The Chok Chok Green Tea Watery Cream
2019. április 14.

Update: Na jó, lehet kicsit elkapkodtam a véleményezést. Mindennapi használat során eléggé megszerettem. A bőröm hidratált, egységes és lehet, hogy még a pattanásokon is segít. Kellemes használni reggel és este is. Nem fog egyből csodát tenni, de rendszeres használattal vaóban szuper hatékony.

A nagy felhajtásnak köszönhetően én is beruháztam rá. Igazából nem mondom, hogy megbántam, a kíváncsiság hajtott, így előbb utóbb ígyis-úgyis beruháztam volna. Hidratál, nem kell tőle túl sokat várni. Amikor a hámlasztók és egyéb savak kicsit kiszárítják a bőröm, akkor naponta kb 3x kell kennem, hogy visszaállítsa az amúgy nem száraz, hanem inkább kombinált bőröm hidratáltságát. Másrész szeretem azokat a termékeket, amik a hidratáláson kívül mást is tudnak (folthalványítás, feltöltés), de sajnos ez számomra csak a hidrtálásra jó és arra is immel-ámmal. Hagy egy nagyon finom és alig érezhető réteget a bőr felszínén, amitől kicsit csillog is. Nem vettem észre, hogy a pattanásokon segítene.

Ja és még valami, ami már tényleg csak az én hülyeségem. Feleslegesen nagy a doboza. Nem is értem miért, mivel borzasztó könnyű, érezhető, hogy a tégeny nincs tele és aki internetről rendel, az úgyis csak a 60 ml-t fogja nézni, ezért az amúgy is szűkös fürdőszoba szekrényembe abszolút nem hiányzik felesleges csomagolás... Másrészt pazarlás is (persze nem ettől fog meghalni a bolygó, na de na...)

Elra Story Alpine Remedy Healing Serum

Elra Story Alpine Remedy Healing Serum
2019. április 3.

Eléggé vakon vettem, nem tudtam, hogy mire számítsak. Az első csalódás, ami ért, az a gagyi műanyag üveg és pipetta. A képen olyan jól néz ki és tudom, hjogy az üveg nem utazásbarát, de én akkor is jobban örültem volna, ha kicsit masszívabb a csomagolása. Na de végülis az a lényeg, ami benne van. Mondhtani elég vészterhes időben kezdtem el használni, így volt tere bizonyítani. A honmlokomon nőtt egy nagy piros, gyulladt pattanás, közben az állam környéke sivatag száraz volt, már-már hámlott. Hát egyikkel sem tudott semmit sem kezdeni. A pirosságot nem húzta le és a durva szárazságot sem enyhítette. Alapvetően egy szép INCI-vel rendelkező, kellemes hidratáló kis szérum. De ennyi pénzért, én többet vártam. Ami még egy negatív pont, hogy nagyon gyorsan fogy. Szerintem max. 2 hónapra elég, ha valaki reggel és este is használa. Újra venni nem fogom és nagyon ajánlani sem szeretném. Aki hasonló szérumot keres, az szerintem nézzelődjön még, de mivel az előző hozzászólónak bejött, lehet, hogy csak nekem nem volt elég a teljesítménye.

Yves Rocher Növényi Testradír Barackmaggal

Yves Rocher Növényi Testradír Barackmaggal
2019. március 29.

Hát nem valami hatékony, más bőrradír szerintem sokkal jobban teszi a dolgát és még olcsóbbak is. Egynek elmegy, újra nem fogom venni, de legalább az illata jó.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ