niki526

Regisztráció dátuma: 2018. március 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. március 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Catrice The Nude Blossom Collection Szemhéjpúder Paletta

Catrice The Nude Blossom Collection Szemhéjpúder Paletta
2018. június 19.

Hétköznapi palettának vettem meg, nagyon megszerettem. Jól használható színek vannak benne hétköznapokra, illetve alkalmakra is. Alkalmakra nagyon szép, átmenetes sminket tudtam vele készíteni. Tartóssága átlagos, hosszú nap végére összemosódnak és beülnek a ráncokba a színek, de ha használnék szemhéjalapot, valószínüleg nem így lenne. A highlight és a sötétítő szín (felül) is rettentő hasznos, szerintem azok teszik fel a pontot az i-re.

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2018. június 19.

Évek óta már csak Maybelline spirálokat veszek, beváltak és megbízhatóak. Keféje alapján esett erre a választásom, nem kellett csalódjak. Szép, ívelt pillákat csinál, hosszít, a keféje miatt nekem tökéletes (bár még keresem a spirált, ami csodát tesz a szempillákkal). Mivel még friss, így száradás előtt összekeni a felső szemhéjam, illetve a szemem alatt, de nálam ez minden spirálnál így van, ez nem von le az értékéből. Nem kenődik, tartós.

Catrice Eyeliner Pen Waterproof

Catrice Eyeliner Pen Waterproof
2018. június 19.

Tesztelés nélkül vettem meg, szerintem hiba volt, hogy elfelejtettem, mert valószínüleg más terméket vettem volna. A filc része könnyen használható, maga a tus viszont nem élénk fekete, hanem halvány szürke és vizes az állaga. Vízállóságát tekintve nem vettem észre, hogy extra tartós, de nem kenődik, nem tűnik el a tusom napközben, szóval ez már félsiker. Ennek ellenére nekem használható a mindennapokban, de kicsit csalódtam.