niki84balazs

Regisztráció dátuma: 2018. július 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. július 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Sospiro Accento EDP

Sospiro Accento EDP
2019. február 21.

Oh, igen.. ez is kell nekem😊
Tényleg nagy a hasonlóság a Chance- szal, de ez az illat sokkal minőségibb, mélyebb és jó hangulatot áraszt. Engem nem zavar a hasonlóság, ha az meg szebb kivitelezesben történik! Különben is, imádtam a Chance -ot is.., de a régit.. Azt nem is kell mondanom h brutal tartós! Nyárias illatnak mondanám, de számomra frisseseget ad, így jöhet bármikor!

Sospiro Soprano EDP

Sospiro Soprano EDP
2019. január 21.

Finomság!!! Csodás gyümölcs kosár, pezsgő gyümölcsökből , bőrös fás alapon. Szerencsére az oud nem emelkedik ki a bőrömön, így nőies, de nem visszafogott darab! Feltűnő illat, amire oda kapja az ember a fejét. Tetszik h nem ragacsos, edes, a gyümölcsök olyan sziporkazoak benne, az alap pedig brutal tartósságot és mélységet ad.
Gyönyörű tavaszi illat költemény!

Sospiro Erba Pura EDP

Sospiro Erba Pura EDP
2019. január 13.

Már egy éve szenvedek vele.. mert szeretném szeretni.. de nem megy! Szep illat, tartós!!!! És különleges is!
Mikor felfujom magamra, tetszik, kb fel óra.. aztán elkezd ingerelni, és szagolgatom de csak azt érzem h áááá és hamar eljön a pillanat h le kell mossam, mert borzasztóan idegesít!!! Ha tudnám!! Mert semmi nem hozza le, de semmi, pedig mindent próbáltam..( Cif, sebbenzin, olaj stb) Erba marad és az agyamra megy! Pedig bírom az erős illatokat, de ez szúr, bök és kiakaszt. Talán azért mert nincs benne puhaság kedvesség számomra.. legalábbis az én bőrömön . Minden időben próbáltam már... szoval feladom!
Sok Sospiro illatot imadok, szerintem csodasak, egyediek és brutal tartósak!!!
Nézzük a jó oldalát.., legalább ez nem kell! :)
A minőséget pontozom.