niki93093

Regisztráció dátuma: 2016. december 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. december 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Aquolina Pink Sugar EDT

Aquolina Pink Sugar EDT
2021. június 14.

Már többször is megvettem, majd eladtam. Annyira próbáltam megszeretni, megérteni a körülötte lévő hype-ot, de egyszerűen nem megy. Pár évvel ezelőtt sem tetszett és most sem. Nekem túlságosan fojtogató és púderes, és érzek valami szúrós mellékillatot is. Mindenhol azt mondják, hogy a férfiak szeretik ezt az illatot, de az én férjem például ki nem állhatja. Az üvegből szagolgatva még ki bírható, de magamon én sem tudom elviselni.

Britney Spears Private Show EDP

Britney Spears Private Show EDP
2021. június 14.

Csatlakoznék az előttem szólókhoz. Valóban édes, krémes illat, én virágos jegyeket nem nagyon érzek. Elég lineáris illat, rajtam szinte végig ugyanolyan. Nem túl tartós, de szerintem a kategóriájában kiemelkedő, ár-érték arányban megéri. Nekem egy 30 ml-s kiszerelésem van, azt szívesen elfújkálom, de nem fogom újravenni, mert nem lett szerelem.

Huda Beauty Kayali Vanilla 28 EDP

Huda Beauty Kayali Vanilla 28 EDP
2021. május 30.

Nem rossz illat, de egy kicsit túl egyszerű.Valóban vaníliás cukor illata van, mást nem is nagyon érzek.
Engem nagyon emlékeztet Micheal Kors Midnight shimmer-jére. Akiknek az tetszik ezt is szeretni fogják.
Szerintem abszolút téli illat, melegebb időben nekem túl tömény lenne. Egy 10 ml-s kiszerelésem van, azt elhasználgatom, de nem fogom újra venni.