niki994

Regisztráció dátuma: 2013. október 6.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. október 6.
Bőrprobléma: Vízhiány

Babor Sun Make Up SPF50

Babor Sun Make Up SPF50
2017. október 30.
(!)

Szeretlek is meg nem is ez a gondolat fogaalmazódott meg bennem ahogy használom . Nem száraza bőröm, de nehéz eldolgoznom blenderrel is meg ecsettel is, de annyira szép finist eredményez nyárra, hogy az maga a csoda, nem nehéz, nem maszkos egyszerűen egységesíti ragyogtatja a bőrt. Mellette ott a fényvédelem, ideális nyári kence.
Egész nyáron tudtam használni, tesztelgetni. Egész napra nekem nem maradt annyira fixen a bőrömön, ez lehetséges a bőröm zsíros típusa miatt is nem is ezért vontam le azt a csillagot, az ár érték arány miatt jó termék, de nem adnék ki ennyit rá az is biztos, és ez a csíkozódás amit nekem produkál az annyira nem tetszik sajnos.
Kaptam a terméket innen kipróbálásra, és örülök neki nagyon mert tényleg nem rossz, akinek van feles 8000Ft-ja erre az próbálja ki hátha ügyesebben el tudja majd dolgozni mint én vagy meglesz a jó technika :)

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2017. október 30.

Nagyon szeretem szépen fel lehet vinni nincs maszkhatás, Blenderrel szebben el lehet dolgozni, mint ecsettel.
Nekem a legsötétebb árnyalat van meg az nagyon passzol az arcszínemhez.
A ráncokba olykor olykor szeret beleülni de bázissal nagyon szépen egységesíthető.
Matthatást teljesíti és 12 órás műszak végéig szépen fixen marad, úgy hogy nincs púderrel lefixálva.
Zsíros bőrtípusom van nekem tökéletesen teszi a dolgát, de akinek vegyes vagy száraz annak nem ajánlanám, hiszen kiemelné a szárazterületeket.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2017. július 29.

Amennyibe ez a drágaság kerül mindenkinek megéri megvenni. Nekem eddig nem volt szilikon fejű szempillaspirálom szóval újdonság erejével hatott furcsa volt kezelnem de nem rossz. Nincs műszempilla hatás, de még mindig szebb szempillát csinál mint drágább társai amikbe csalódtam. Sajnos az a hibája túl gyorsan beszárad nekem 1 hónap után teljesen beszáradt szerettem de tovább fogok állni nem rossz tényleg nem ennyiért megéri.

1 ÖSSZETEVŐ