niki994

Regisztráció dátuma: 2013. október 6.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. október 6.
Bőrprobléma: Vízhiány

L’Oréal Professionnel Serie Expert Metal Detox Sampon

L’Oréal Professionnel Serie Expert Metal Detox Sampon
2024. május 14.

Pár hónapja tesztelem.
Illata nekem tetszik.
Sűrű ezáltal nagyon kevés kell belőle egy egy hajmosáshoz.
Jól tisztít és több időt bír ki a hajam két hajmosás között.

Helia-D Botanic Concept Éjszakai Ránctalanító Krém Tokaji1 Bor Kivonattal (régi)

2020. július 24.

Elsősorban az itteni velemenyek alapján vettem meg. Nagy örömöm viszont kárörömbe torkollott. Kibontottam az illata isteni, de az állag.. EZ MI EZ?! Gumiszerű galacsinos mire kivakarod a tégelyből. De próbáljuk neg felaplikalni az arcra. Megy ez semmi baj jo lesz ez biztattam magam. Nem túlzottan nehéz könnyűnek nem könnyű az egyenletes eloszlatása. Viszont nem hogy beinná a bőr és táplálná kritikán aluliak kukacosodik....

Babor Sun Make Up SPF50

Babor Sun Make Up SPF50
2017. október 30.
(!)

Szeretlek is meg nem is ez a gondolat fogaalmazódott meg bennem ahogy használom . Nem száraza bőröm, de nehéz eldolgoznom blenderrel is meg ecsettel is, de annyira szép finist eredményez nyárra, hogy az maga a csoda, nem nehéz, nem maszkos egyszerűen egységesíti ragyogtatja a bőrt. Mellette ott a fényvédelem, ideális nyári kence.
Egész nyáron tudtam használni, tesztelgetni. Egész napra nekem nem maradt annyira fixen a bőrömön, ez lehetséges a bőröm zsíros típusa miatt is nem is ezért vontam le azt a csillagot, az ár érték arány miatt jó termék, de nem adnék ki ennyit rá az is biztos, és ez a csíkozódás amit nekem produkál az annyira nem tetszik sajnos.
Kaptam a terméket innen kipróbálásra, és örülök neki nagyon mert tényleg nem rossz, akinek van feles 8000Ft-ja erre az próbálja ki hátha ügyesebben el tudja majd dolgozni mint én vagy meglesz a jó technika :)

1 ÖSSZETEVŐ

Betamethasone Kockázat: