nikiiabel

Regisztráció dátuma: 2017. október 9.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. október 9.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Too Faced Peach Mist Mattifying Setting Spray

Too Faced Peach Mist Mattifying Setting Spray
2018. október 11.

Kint Amerikában vásároltam meg a kis kiszerelésű sminkfixálót.
Az enyémnek lehet nem annyira jó a fújó feje mert nem mindig jön belőle rendesen, vagy ha igen akkor össze vissza. Kicsit jobb illatra számítottam. Kellemesnek, nagyon kellemes de mivel rá van írva hogy peach ezért az gondoltam hogy akkor valami zamatos barack illata lesz, nem csak egy ilyen mű parfümizált változata.
Viszont meg vagyok vele elégedve nagy becsben tartom, és vigyázok rá, mert ugye a Sephora nem szállít Magyarországra termékeket.. így nehéz hozzájutni.

Sminkemet a helyén tartja mattít, én nagyon szeretem.

Vagheggi Equilibrium Face Cream

Vagheggi Equilibrium Face Cream
2018. október 11.

Én nagyon szeretem ezt a krémet, nappali hidratálóként kenem fel minden reggel. Mivel rettentően zsíros a bőröm féltem használni, de nagyon megszerettem. Nem lesz tőle fél órán belül zsíros az arcom, és egész nap hidratált marad.
Tartottam hogy majd a sminkem "lemászik" hogyha ezt alákenem, de nem történt semmi ilyesmi.
Nálam megérdemli az 5 csillagot ez a kis krém. :)

Babor Húsvéti Ampulla Tojás 2018

Babor Húsvéti Ampulla Tojás 2018
2018. május 2.
(!)

Szeretném nagyon megköszönni a lehetőséget hogy kipróbálhattam. Nagyon örültem, hogy én lehetek az egyik azok a nyereményjáték nyertesei között aki megkapta, és tesztelhette.
Először is a csomagolásról és az egészről magáról beszélnék ami lejön elsőre ha ránéz az ember és elkezdi kibontogatni az ablakocskákat. Nekem nagyon tetszett ez a kalendárium stílus. Maga a csomagolás az élén színekkel és a tojás formával eszméletlenül aranyos, és nagyon szép is. Kicsit mindig úgy izgalommal nyitott ki az ember egy újabb ablakocskát a nap végén, hogy jajj mi is lehet benne.
A benne lévő ampullák már másabb. Alapból ez az ampullás kiszerelés jó lenne. De nem annyira praktikus a kiszerelés. Mert igaz hogy az első ablakocskába kapsz egy segítő kis kupakot amivel könnyen le lehet törni a tetejét, de ahogy látom másnak sajnos sikerült elvágni vele a kezét, így igen elég baleset veszélyes, és a benne lévő folyadék nem jön ki teljesen akárhogy állítod, rázod, mindig marad benne még egy nagyobb adagnyi.

Őszintén én nem vettem észre semmi radikális változást a bőrömön, talán még több pattanás is kijött az arcomon. Voltak ampullák amiknek nagyon kellemes parfümös illata volt. Nekem a személyes kedvencem a Perfect Glow ampulla volt amit a 8. napon nyitottam ki. Nagyon tetszett hogy csillámporos volt és csillogott már az üvegcsében is, nem hogyha még ki is nyitotta az ember. Az illata meg mennyei volt. Nekem az volt az egyik kedvencem.

Volt amitől sokkal zsírosabb lett a bőröm, volt amitől kicsit húzódott az arcom miután felkentem és beszívta.
Magamtól valószínűleg sose vettem volna meg egy ilyen számomra drága terméket.