Best of Beauty 2019

Nikike29

Regisztráció dátuma: 2013. április 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. április 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

L'Oreal Paris Revitalift Filler [Ha] Szérum

L'Oreal Paris Revitalift Filler [Ha] Szérum
2016. október 7.

Még csak 1 hete használom, így egyelőre csak első benyomásom van a krémről, és az nagyon pozitív! Csodás a kiszerelése, az adagolója olyan, mint egy injekciós tű, kis mennyiség jön belőle egy nyomásra, ez kb elég is a szemkörnyékemre, és a homlokomra. Jól hidratál, és valamennyire mintha tényleg feltöltődnének a ráncok. Persze az igazi hatás hetek múlva mutatkozik meg, de az első benyomásom jó a termékről. Egyedüli negatívuma, hogy talán túl sok benne a parfüm, az illatanyag, és ez ugye nem létfontosságú egy ránctalanító krémbe.

UPDATE:
Pattikat okozott a kis szemét a homlokomon (csak oda és szemkörnyékre használtam... Így egy ideje felfüggesztettem a vele való ránctalanítási kísérletet!

Rimmel Wake Me Up Szempillaspirál

Rimmel Wake Me Up Szempillaspirál
2016. október 7.

Különleges illata volt a kezdő lökés, hogy megvegyem :) használom egy ideje, de a mai napig mindig megszaglászom mielőtt felkenem a pilláimra, csodás a friss uborka illat, ami persze nem igazi uborka, én inkább a Dove uborkás deo illatához hasonlítanám. Egy másik szempillaspirál kicsit meggyötörte a pilláimat, de ez a Rimmel-es csoda helyrehozta, szóval megfelelően ápolja is a szempillát, amellett, hogy csodaszép, hosszú, dús hatást lehet vele elérni! Én szeretem :)

Bourjois Rouge Edition Velvet

Bourjois Rouge Edition Velvet
2016. augusztus 15.

Egy kettőt fizet hármat kap akcióban választottam a harmadik termékként, mivel nem ismertem előtte, gondoltam ingyen bőven jó lesz :) már a boltban megtetszett a minta alapján az állaga, abszolút nem ragad, amit utálok! Felkenéskor inkább finom szilikonos állagú, olyan érzés, mintha el akarna csúszkálni, de nem csúszkál, könnyű dolgozni az applikátorral, nekem két réteg kell/elég, hamar szárad, ami után szinte lerobbanthatatlan! Simán kibír hosszú-hosszú órákat, ha nem eszünk. Evéskor is csak picit megkopik, de mindezt nem foltosan teszi, hanem szépen egységesen. Imádat!!!!!