nikilane

Regisztráció dátuma: 2012. december 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. december 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Matrix Biolage Exquisite Oil

Matrix Biolage Exquisite Oil
2014. július 9.

Én is fodrászomtól vettem, igazából az ápolási funkcióját tökéletesen kitölti, bár nincs nehéz dolga. Amióta lenövesztettem a szőkét a hajamról, azóta mindig szép a hajvégem. Mindig használok balzsamot és olajat a hajmosások után, így max csak 9-10 havonta járok vágatni.
Nagyon sokféle olajat használtam már. Nem ez a kedvencem, az illatáért se vagyok odáig. Eleinte tetszett az illata, de most már kicsit büdinek érzem. Ezekbe a fodrász kellékes olajakba nem nagyon tudnak normális illatot tenni, a legtöbb, amit szagoltam "büdös-virág" illatú volt. Remélem legközelebb lesz valami másfajta olaja a fodrászomnak.

Ziaja Kókuszos Krémtusfürdő

Ziaja Kókuszos Krémtusfürdő
2014. július 9.

Isteni finom illata van ennek a tusfürdőnek!!! Nem vagyok nagy kókusz rajongó, de ez mennyei illat. Jó érzés vele fürdeni, ennyit várok el tőle, ami viszont kellemes meglepetésként ért, hogy fürdés után is érezni egy darabig a bőrön ezt a mennyei tejes-kókusz illatot. Bár lenne hasonló parfüm. :)
Miután kipróbáltam, rá pár napra megvettem a második tartalék tubust is. Annyi kényelmetlenség akadt vele, hogy a magas flakon nem fér el normálisan a zuhanyzóban a tartókán. Nagyon bénán néz ki ahogy ferdén be van állítva, de nem tudok vele mit csinálni, alacsony vagyok és a felső polcról kényelmetlen levenni. Gyárthatnák kisebb vagy más formájú/arányú flakonban is.

Avon Planet Spa Indulgence Afrikai Shea Vaj és Csokoládé Trüffel Selymes Testápoló Krém

2014. július 9.

Itt is bebizonyosodott, hogy nem vagyok kompatibilis az Avon krémeivel. Imádok minden krémet, parfümöt, ami édes illatú. A katalógusban szerelmes lettem az illatába és megrendeltem.
Első használat nagyon jó volt, imádtam az illatát is. De később megjelent nekem is ez a fehér réteg, ami nagyon kellemetlen érzés volt. Az illatát imádom, de nem bírom magamra kenni emiatt a réteg miatt. Legszívesebben kidobnám, de utálok pazarolni... tovább ajándékoznám, de ezzel a negatív tulajdonsággal nem szívesen adom át senkinek se.

4 ÖSSZETEVŐ

Brown Sugar EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Nem szabványos INCI név. Jelentése: dohány.