nikk12

Regisztráció dátuma: 2012. február 1.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2012. február 1.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Avon Magix Face Perfector Bőrtónusjavító Sminkalap SPF 20

Avon Magix Face Perfector Bőrtónusjavító Sminkalap SPF 20
2012. július 21.

Nekem nagyon bevált, a harmadikat fogyasztom. Az SPF20 nagyon szimpatikus, nekem az illata is bejön - valóban elég jellegzetes. A felvitele kézzel szerintem nagyon egyszerű és szépen, egyenletesen fel lehet vinni - egészen apró mennyiség kell belőle!! A bőr valóban simább lesz és én felfedeztem a bőrtökéletesítő hatását is :-)
30 ml bőven elég egy évre, sőt... Az utolsó cseppek kiszedése vicces - doboz félbevág és úgy kiszed :-)
Nyáron alapozó helyett használom, púder alá. Télen szinte sosem nyúlok hozzá, mert ez + alapozó + púder megfojt, de a nyári céljaimra tökéletes!!!

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder
2012. július 21.

Volt már egyszer, elfogyott, imádtam. Majd elkövettem azt a hibát, hogy mással próbálkoztam, kerestem a "nagy púder Ő"-t... És rájöttem, hogy már az elején megtaláltam :-)
Mert Ő az. A 05-ös árnyalatot használom, melegben csak korrektorral és színtelen bőrtökéletesítő krémmel, de mikor alkalom van, akkor alapozóval és minden helyzetben hibátlanul teljesít. Ott marad ahol kell, nincs maszkhatás és nem fénylik át. Egy helyen tudnék belekötni, az pedig a homlokon a frufrum alatt a nagy melegben - na ott nem tökéletes, de szerintem ez elnézhető neki :-)
Biztosan nem próbálkozok többet mással. Csillagos!

Catrice Made To Stay Highlighter Pen

Catrice Made To Stay Highlighter Pen
2012. június 10.

Tényleg tartós, de nem annyira meggyőző. Szépen kiemel, de ennyi. Jó, tudom, mit várok, de nem érzem azt a hatást tőle... Plusz elég kevés van benne, ha jól olvasom, 1,64g ... kb egy hónapja vettem, nem használom sokat, de már nincs meg a fele :(