Nikk89

Regisztráció dátuma: 2015. április 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. április 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Yves Rocher Éclat Radiance Málnaecetes Hajöblítő

Yves Rocher Éclat Radiance Málnaecetes Hajöblítő
2019. október 6.

Fogalmam sincs, hogy ez mire is jó valójában....(nyilván elolvastam, de...ez ilyen nesze semmi, fogd meg jól) Nekem 3 használatra volt elegendő. Az illata nagyon kis kellemes, szárítás után egyáltalán nem érezhető. Nem csinál véleményem szerint semmit a hajszálakkal. Teljes pénzkidobás ez a termék.

Emporio Armani Because It's You EDP

Emporio Armani Because It's You EDP
2019. szeptember 1.

Én egyáltalán nem szeretem az édes illatokat; de ez még az én finnyás orromnak is kellemes. Kicsit talán szörpös illata van, de mégis van benne valami citromos felhang, ami sokat enyhít az édességén. Abszolút egy komfortillat, kényelmes, nem zavaró, enyhe, lágy. (cseppet sem erős) Hozzám egyáltalán nem illik (de ez mellékes),de mégsem az a tipik tömény tízezer forint feletti parfümök egyike (mint pl a la vie est belle, vagy black opium, vagy hasonló neves parfümök (engem ezekkel ki lehet kergetni a világból, megérzem és totál hányingerem van már ettől a tipikus szimpla "parfüm"illatfelhőből, amit már 2 km-ről is érez az ember), hanem egy sokkal kellemesebb gyümölcsösebb illat. Én egyébként így nyáron szívesen használnám, de nem tetszik annyira, hogy kiadjak érte ennyi pénzt. Egyszóval málnás-szörpös-pézsmás-virágos lágy illatocska.

Lancôme Idôle

Lancôme Idôle
2019. augusztus 23.

Ez az illat a szokásos nagy semmi. Ugyanaz a tipikus 10-ből 7 emberen ezt érzem. Nyárra egyáltalán nem tudom elképzelni, mert fullasztó fűszeres-rózsás illat.
Nekem egyébként kb egy oriflame-s parfümhöz mérhető (cseppet sem lenézve az Oriflame-t, mert nagyon kedvelem). Az elején egy kellemes bergamottos-citrusos illat csapott meg, gondoltam magamban, hogy ezt nagyon szeretni fogom...AHA...aztán felfújtam és a szokásos, amit a megjegyzésem elején leírtam.
Én inkább vennék helyette egy pár ezer forintos katalógus parfümöt,ha annyira tetszene ez az illat. (kb oriflame volare illatokhoz hasonló)