Nikk89

Regisztráció dátuma: 2015. április 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. április 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 37 eladás
Megnézem

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre
2020. november 15.

Ez aztán használatkor fröcsköl mindenhová.
Akkor is, amikor adagolnám a tenyerembe, és akkor is amikor vinném fel az arcomra, mindenhonnan ez csepeg.
Igen, olajból tej lesz, de még azért rendesen le kell mosni, hogy ne hagyjon olajos réteget.
Nem irritál, és tisztít is, de nem venném újra, mert kínlódás a használata számomra.

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator
2020. november 2.

Megértem, hogy miért lehet ezt a krémet szeretni. Nagyon érdekes állaga van. Mikor elkezdi felkenni az ember, akkor olyan olajosnak tűnik,de amint eldolgozzuk rájövünk, hogy egyáltalán nem olajos,hamar beszívódik, vagy elpárolog(?) Illata nincs, hidratálni nekem nem hidratált, és úgy vettem észre, hogy rosszat is tett a bőrömnek. Szerintem még szárazabb, mint volt. Hogy most ez a krémnek köszönhető, vagy ha nem használtam volna is ez lenne a helyzet, azt nem tudom. Nekem nagyon mű ez a krém, egyáltalán nem szeretem használni. Biztos, hogy nem veszem újra.
Olyan bőrű embernek ajánlom, akinek nincsen semmi különösebb problémája, csak kenni akar magára valamit, mondjuk sminkelés előtt..de egyébként..számomra ez pénzkidobás volt.

Neutrogena Hydro Boost Gelée Milk

Neutrogena Hydro Boost Gelée Milk
2020. július 15.

Kellemes illata van (de minek??), nem irritál, de én azt érzem, hogy nem is tisztítja meg az arcomat rendesen,pedig két pumpálásnyit is használok egy alkalommal.
Nem habzik, meg úgy nem csinál szerintem semmit, biztos, hogy nem veszem újra. Nekem nem szárítja a bőröm.