nikkike

Regisztráció dátuma: 2014. december 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. december 8.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Lancôme Idôle

Lancôme Idôle
2019. szeptember 19.

Meglep a sok lepontozás, megmondom őszintén. Először a tipikus Lancome rózsa felhő, de száradás után azt vettem észre, hogy szaglászom magam körül, hogy minek van ilyen illata? :) Majdnem citrusos rajtam, azt pedig imádom. Most a férjem is elvittem válogatni, és ő egyértelműen erre szavazott, azért vettem meg, magamtól elsőre tuti nem vettem volna meg, de örülök, hogy hallgattam rá, mert csomóan kérdezik, hogy mivel vagyok befújva, annyira jó. Viszont pl. barátnőmön nem ilyen a hatása, szóval megértem a negatív kommenteket is végül is, de azért annyira nem rossz, hogy 1-est kapjon. Az üvege nekem kifejezetten tetszik, imádom a minimál stílust, csak sajnálom, hogy nem nagyon áll meg a lábán. :D

HairBunny Hajvitamin

HairBunny Hajvitamin
2019. szeptember 10.

UPDATE: Nagyon - és tényleg nagyon - sokat nőtt a hajam, viszont sajnos nem dúsított rajta, amit pedig szerettem volna. Azóta kiderült, hogy hormon problémák állnak a háttérben, azt meg egyetlen vitamin sem fogja megoldani

1 hónap után: az íze nem egy Haribo, de egy vitaminhoz képest kiemelkedő. Nem felejtem el bevenni, nem is esik nehezemre. Észrevehetően kevesebb a haj a kefében fésülködés után, a bőröm is bírja, szóval egyelőre 5 csillag, majd jövök a következő hónapok eredményeivel.

Yves Saint Laurent Libre EDP

Yves Saint Laurent Libre EDP
2019. szeptember 4.

Kifejezetten kellemes az illata, de én az a fajta vagyok, aki szereti, ha van az illatban valami szokatlan, valami csavar. Na, ebben számomra semmi ilyesmi nincs, ettől függetlenül egész nap szagolgattam a csuklóm.