Nikolaj

Regisztráció dátuma: 2017. április 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. április 29.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Kiehl's Daily Reviving Concentrate

Kiehl's Daily Reviving Concentrate

2017 december:
Nyáron kaptam mintát, nagyjából 2 hétre volt elég. Úgy éreztem nyáron sok a bőrömnek, most újra kértem mintát és imádta az arcom. 1 perc sem telt el már be is szívta a bőröm. Használtam krém alá és krémbe keverve. A keveréses módszer jobban tetszik, amint elfogy a minta megveszem a teljes kiszerelést.

2018 november:
Imádom! Annyira kényelmes viselni, gyorsan beszívódik. Ad egyfajta kellemes, nem olajos ragyogást a bőrnek. Alkalomadtán helyettesíteni tud pár óra alvást. Fakó, szürke bőrrel csodát tesz.

2024 május:
Nem rendszeresen, de ha kapok mintát akkor elhasználom. Még mindig kedves emlékeket ébreszt bennem az illata, de amióta tudatosabban ápolom a bőrömet, próbálom kerülni az illatanyagokat. Megvásárolni már biztos nem fogom, de amúgy nem irritálja a bőrömet.

Kiehl's Ultra Facial Cream

Kiehl's Ultra Facial Cream

2021:
Pattanásokra hajlamos a bőröm, felszíni vízhiánnyal valamint elég érzékeny . Ez a krém nem zsírosítja a bőrömet, de kellően hidratálja. Gyorsan beszívódik, könnyű állagú de nap végéig érzem a hidratáló hatást. Szépek az összetevői és erősíti a bőr barriert is.

2024.05.09:
Évekig a kedvenc hidratálókrémem volt. Legalább 10 dobozzal elhasználtam belőle. Most már próbálok költséghatékonyabb hidratálót keresni, plusz kicsit meg is untam az évek alatt. Találtam is nagyon sok jó alternatívát, amik plusz hatóanyagokat is tartalmaznak. A férjemnek viszont maradt ez a kedvence, szóval még mindig törzsvásárlók vagyunk. :D

Kiehl's Creamy Eye Treatment with Avocado

Kiehl's Creamy Eye Treatment with Avocado

2017. május 29:
Mintát kaptam belőle (1,5 ml) ami 2 hétig elég volt, reggel-este használom. Reggel a felvitel után várok 10 percet és csak utána sminkelek rá. Egyáltalán nem hátráltat a sminkelés terén. Este egy vastagabb réteget teszek fel, nem mászik el, nem folyik le. Meg fogom vásárolni a teljes kiszerelést mert nagyon elégedett vagyok. A szemkörnyékem láthatólag hidratáltabb és feltölti a kis vonalkákat.

2017. szeptember 15:
A legjobb szemkörnyék ápoló, amivel eddig találkoztam. Változtattam és reggel félórával sminkelés előtt kenem fel, így jobban ki tudja fejteni a hatását és úgy érzem a smink is tartósabb ha a szemalap alá kerül. Elég érzékeny a szemem így egy-egy sírás után teljesen bedagad másnapreggelre, de a hideg vizes vattapamaccsal hihetetlen kombót alkot és nyoma sincs a sírásnak. Kissé drága de nagyon kiadós adag, egyszer véletlen belekentem a szemembe de nem okozott semmi irritációt.

2024.05.09:
Még mindig kedves emlékeim vannak ezzel a krémmel, de már nem venném meg. Pici tégelybe zárt túlárazott hidratáló. Vásárlás mellé kaptam egy mintát és az nagyon sokáig kitartott, de most már olyan szemkörnyékápolót használok, amiben hatóanyag is van és segít a problémákon azonfelül, hogy hidratál.