Nikolaj

1930 pont

Regisztráció dátuma: 2017. április 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

1930 pont

Regisztráció dátuma: 2017. április 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam
2020. január 30.

2017. május 27:
A világ legjobb ajakápolója. :D Hatalmas a szerelem, este felviszem és reggel borzasztóan puha, feltöltött szájjal ébredek. Imádom az illatát, textúráját, állagát. A sokkal drágább ajakápolókat is simán lekörözi. Egyetlen hibája a csomagolásában rejlik, az utolsó fél centi-centi terméknél már nem zárul a kupak, de ezt elnézem neki.

Szeptember 15:
Most fogyott el még egy és még nem tudtam beszerezni, ma másikat kellett használnom és megéreztem a hiányát. Bársonyosan puha ajkakat eredményez és ebben verhetetlen.

December 17:
A vizsgaidőszak miatti stressz hatására véresre rágtam a számat és ez a hideg idő sem segített az ajkaimon. 2 nap alatt rendbe rakta, ugyan még kicsit száraz, de nem pereg a bőr a számról.

2018. január 17:
Már számolni sem tudom hányadik alkalommal vásárolom újra. Minden este vastagon bekenem vele a számat és reggelre bársonyos szinte "feltöltött" ajkakkal ébredek. Reggelente egy lehelet vékony réteg miután felkeltem, amíg sminkelek kávézok rajtam van, majd fogmosáskor lemosom és jön egy matt rúzs. Egész nap bírja a szám a rúzst, nem szárad ki pár óra múlva.

2020. Január 30:
Még mindig szenzációs, a carmex mellett csak ő tud segíteni a véresre száradt ajkaimon.

Bioderma Hydrabio H2O Arc- és Sminklemosó

Bioderma Hydrabio H2O Arc- és Sminklemosó
2019. július 24.

Nagyon tetszik, szépen megtisztítja az arcbőrt. A sminket is szépen lehozza de én második arctisztítóként szoktam használni. Puha bőrt eredményez, ez az egyetlen micellás víz, amit nem szoktam lemosni vízzel.

Bioderma Atoderm Olajtusfürdő

Bioderma Atoderm Olajtusfürdő
2019. július 24.

Nagyon kellemes a használata, a száraz ekcémára hajlamos bőröm nem igényel utána testápolót. Nincs utána húzódó érzés, feszülés, hámlás. Ősszel-télen zért hidratálom utána a bőrömet megelőzésképpen, de alapjáraton sokat segít.