Nikolaj

Regisztráció dátuma: 2017. április 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. április 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Kenzo Jungle L'Elephant EDP

Kenzo Jungle L'Elephant EDP
2022. január 4.

Ez az a parfüm, amit bárhol fel lehet ismerni. Nagyon-nagyon erős illata van ennek a parfümnek, ezért csak módjával szabad használni. Amihez hozzáér, azon már megmarad ez az illat akár napokig is. Hihetetlenül megosztó, mert valakinek Isteni, és valakinek meg kész borzalom. A környezetemben a férfiak imádták. Akinek van türelme megvárni az alapjegyeket szép vaníliás, ámbrás illatot kap a hideg napokra. Szerintem ugyanis ez az illat hideg időben, szélben, esőben, jégben, hóban alkalmazható a leginkább. Nyáron én betiltanám, mert nagyon nehéz, kifejezetten téli illat. Olyankor szerettem, mert nekem olyan bebújós, meleg hatást keltett a fűszeres, különleges illata. Aki szereti az egyedi, erős, karakteres illatokat, azoknak ajánlom. 26,5 éves vagyok és 3 éve art a szerelmem ezzel a parfümmel, rajtam van egy kis almás beütése. Ez az illat minden, csak nem nyanyás, ellenben tudni kell viselni, 1 max 2 fújás bőven elég belőle.

Paula's Choice Resist Daily Pore-Refining Treatment With 2% BHA

Paula's Choice Resist Daily Pore-Refining Treatment With 2% BHA
2021. november 30.

Az állaga nagyon könnyű, folyékony. Nincs semmilyen ragadós érzés utána, teljesen beszívódik a bőrbe. Kellemes a használata, kevesebb pattanásom lett a használata során, de a szaga elviselhetetlen számomra. A fekete liquid bha sokkal jobban bevált számomra.

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant
2021. november 7.

Január óta használom rendszeresen, sokat segít az arcbőröm minőségén, nyugtatja a gyulladásokat. Mióta használom kevesebb a sebaceous filament és később "telődnek újra". Úgy érzem mérsékli a pattanások megjelenését. Évekkel ezelőtt már használtam, de akkor nem tetszett, nagyon olajosnak találtam és kellemetlen érzés volt viselni, most sokkal könnyebbnek érzem, nem zavar.