nikolett

Regisztráció dátuma: 2012. január 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. január 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Bourjois Palette Les Nudes

Bourjois Palette Les Nudes
2021. május 19.

UP: Három éve van meg, azta. Kidobni sajnálom, de nagyon rossz, annyira pereg, hogy hihetetlen, felapplikálása után jöhet egy kör micellás víz megint... fogyjon már el. :D Mindenesetre a színek szépek benne, ezért kap 2 csillagot.

Szeretem a szineit, nekem elegendo a pigmentaltsaga is, de azt nem tudom elfogadni, hogy csillamos az egesz arcom tole. Annyira porol, hogy az hihetetlen. Tovabbra is hasznalni fogom, de nem az igazi... es mondom ezt igy, hogy kb. 1200 Forintert jutottam hozza kiarusitason meg a mult telen.

X-Epil Szőrtelenítő Krém Arcra és Bikinivonalra

X-Epil Szőrtelenítő Krém Arcra és Bikinivonalra
2020. december 9.

Félve kentem fel, először csak bajuszra, 5 percig volt fent és mindent leszedett, szóval megcsináltam a szakállam is (:D) és onnan is mindent leszedett. Egy zsebkendővel töröltem le, utána átmentem rajta micellás vízzel, majd jópárszor tiszta vízzel is, majd neogranormonnal zártam a szőrtelenítő szeánszot, de nekem nagyon bejön. Én csak arcra fogom használni, de nagyon örülök neki, hogy nem jött ki tőle se kiütés, se pattanás, se semmi, pedig szörnyen érzékeny a bőröm. Ötös!!!

Avon Imari Corset

Avon Imari Corset
2020. július 5.

Nem birok szo nelkul elmenni amellett az apro nuansz mellett, hogy trehany modon ragasztottak ra az uvegre a matricat (ja, matrica... de mindegy is). Szoval nem egy igenyes kivitel, az illat is kb. fel oraig tart, tipikus elfujkalos, munkas parfum, ujra 100 szazalek, hogy nem veszem.

1 MÁRKA