Nikolett9

Regisztráció dátuma: 2019. február 7.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. február 7.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Nivea Cseresznyevirág és Jojobaolaj Kézápoló

Nivea Cseresznyevirág és Jojobaolaj Kézápoló
2019. február 7.

Praktikus kiszerelésű, jó az illata, jól hidratál és ápol. Gyorsan beszívódik, nem ragad. A kezem hajlamos nagyon kiszáradni, azonban ez a krém jól helyrehozza. Újravevős termék.

Treacle Moon Marshmallow Heaven Kézápoló Balzsam

Treacle Moon Marshmallow Heaven Kézápoló Balzsam
2019. február 7.

Igazi mályvacukor illata van! Nem szeretem a nagyon édes illatokat, azonban ennek a kézkrémnek nagyon kellemes illata van, és sokáig meg is marad. A kézfejem hajlamos a kiszáradásra, annyira, hogy csúnyán ki is repedezik. Jól hidratál, azonban sokszor kell kennem ahhoz, hogy használjon, de ez nem a termék hibája. Nagyon szeretem, és mindenképpen újraveszem.

Carmex Cherry Tube SPF15

Carmex Cherry Tube SPF15
2019. február 7.

Gyakran kicserepesedik a szám, és már nagyon sok ajakápolót próbáltam ki. Eleinte nagyon jó volt, gyorsan begyógyította a számat, később már azonban nem hatott. A mentol kellemes bizsergető érzést biztosít, az illata is jó, azonban az íze borzalmasan keserű, és zavaró. Nemrég újra elkezdtem használni és ismét ugyanazt tapasztaltam, mint mikor megvettem, az első pár alkalommal nagyon jó, de egy idő után megszokja a szám, és már egyáltalán nem használ. A kicsi kiszereléséhez képest szerintem drága, azonban egész sokáig kitart.