Nikolett9

Regisztráció dátuma: 2019. február 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. február 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

PocketPop Kézfertőtlenítő Zselé

PocketPop Kézfertőtlenítő Zselé
2021. október 11.

Nagyon jó illata van, nem szárít annyira, mint az eddigi kézfertőtlenítőim, ami fontos az ekcémám miatt. Azonban nagyon drága a kis mennyiséghez képest. A szilikon tartók aranyosak, de számomra nagyon nem esztétikusak, és még drágák is. Balea sajátmárkás kézfertőtlenítő szilikon tokban jobban megéri. Nagyobb kiszerelés is, és nem kell külön megvenni a tokot. És hatásban is ugyanaz szerintem a kettő.

Balea Kézkrém Kamillakivonattal Érzékeny Bőrre

Balea Kézkrém Kamillakivonattal Érzékeny Bőrre
2021. október 11.

Nagyon vizes állagú krém, emiatt könnyen beszívódik. Más pozitívuma nem nagyon van. Táskában elfér, ha nagyon igényli a bőröm bekenem nap közben vele, de csak ennyire jó. Nem hidratál rendesen, nagyon igénybevett kezeimet pedig szabályosan marta. Utazós krémnek elhasználom, de nem veszem újra.

Avon Unlimited Instant Lift Szempillaspirál

Avon Unlimited Instant Lift Szempillaspirál
2021. október 11.

Nem tudtam beszerezni a kedvenc Miss Sporty szempillaspirálomat, ezért rendeltem ezt. Hasonló a feje, ezért gondoltam jó lesz. Nem csalódtam. Kicsit sok festéket vesz fel, de a miss sportyval is csak ennyi problémám volt. Nagyon fekete, szépen kiemelte a szempilláimat, és az első használatnál nem volt nálam a szempillagöndörítőm, mégis íveltek lettek a szempilláim. Nem is pergett, a helyén maradt. Bekerült a kedvenc szempillaspiráljaim közé. Árban is megfelelő.