nikolett93

Regisztráció dátuma: 2013. július 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. július 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Braun Silk-expert IPL

Braun Silk-expert IPL
2022. április 3.

Csak azt bánom ezzel a termékkel kapcsolatban, hogy nem vettem meg hamarabb. Imádom!
Lányok, ha világos bőrötök, sötét szőrötök van, ne gondolkozzatok tovább, szeretni fogjátok! :) :)
Hetente 1x használom az 5124-es gépet.
Tél végén terveztem megvenni, mert nagyon könnyen barnulok, de addigra eléggé kikopik a nyári szín. Így elég világos bőrrel és fekete szőrszálakkal kezdhettem neki a használatának.
Már az első néhány alkalommal látványos volt az eredmény. Én nagyon sok helyen használom, egyedül a combomon vettem észre, hogy lassabb a folyamat. Sehol nem tapasztaltam irritációt, de figyelek rá, hogy az anyajegyeket és hajszálerek környékét elkerüljem.
Évekig szenvedtem a borotva, epilátor, gyanta váltogatásával a szőrbenövések miatt. Az ezzel eltöltött időről és eredményről már inkább ne is beszéljünk. Megváltás számomra ez a termék.

Neutrogena Hydro Boost Creme Gel

Neutrogena Hydro Boost Creme Gel
2022. március 18.

Néhány hónappal ezelőtt nagyon ki volt száradva a bőröm pár napig, lehet a hideg idő, vagy kevés vizet ittam, nem tudom az okát. Akkor nagy segítség volt. Azóta viszont nem igazán használtam, van helyette jobb, könnyedebb hidratáló krémem.
Ami a legjobban elveszi a kedvem a használatától, hogy felkenést követően egy rövid ideig csípi a bőrömet.

Hada Labo Tokyo Lotion No.1 Super Hidratáló Arcápoló

Hada Labo Tokyo Lotion No.1 Super Hidratáló Arcápoló
2022. március 18.

Kicsit drágább volt, mint a korábban használt krémeim, de maximálisan megérte. Hónapokkal ezelőtt vásároltam, minden nap használom és még félig van. De nem a mennyiség miatt érte meg ennyire, hanem nagyon szeretem a hatását.

Tényleg hidratál, gyorsan beszívodik,szebb a bőrképem.