nikolett93

Regisztráció dátuma: 2013. július 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. július 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

Crystal Nails Elasty Hardener Gel

Crystal Nails Elasty Hardener Gel
2023. július 12.

Már kezdtem elengedni az otthoni géllakkozást, mert akárhogy csináltam, pár nap múlva lepattant. Ezzel küzdöttem egy éve lassan. Ezt elpanaszoltam egy üzletben és hogy a zselén gondolkozom, de nem tudom megérné-e beruházni, erre ezt ajánlotta előtte az eladó. "Ezzel az ismerős szakmabeliek építeni szoktak" mondta. Megvettem és nagyszerűen működik :) Most is van, hogy lepattan, de másfél hétig minimum bírja.

Yodeyma Cheante

Yodeyma Cheante
2022. május 21.

Ez szörnyű! :D
Hihetetlen, hogy mások szerint ez majdnem olyan, mint az eredeti. Azthiszem az a hozzászólás győzött meg a vásárlásban, hogy valaki azt írta, csak a leszáradásnál más az illat. Nekem fordítva volt, akkor volt elviselhető. Anyukámmal voltam, amikor ezt először kipróbáltam. Kifújáskor mindketten szörnyülködtünk az illatán, majd kb. 3 óra elteltével megállapítottuk, hogy nem annyira rossz. Nekem mondjuk még így is, nagyon halvány köze volt az eredetihez. Gagyi parfümszag, valami fura, zavaró mellékillattal.

Braun Silk-expert IPL

Braun Silk-expert IPL
2022. április 3.

Csak azt bánom ezzel a termékkel kapcsolatban, hogy nem vettem meg hamarabb. Imádom!
Lányok, ha világos bőrötök, sötét szőrötök van, ne gondolkozzatok tovább, szeretni fogjátok! :) :)
Hetente 1x használom az 5124-es gépet.
Tél végén terveztem megvenni, mert nagyon könnyen barnulok, de addigra eléggé kikopik a nyári szín. Így elég világos bőrrel és fekete szőrszálakkal kezdhettem neki a használatának.
Már az első néhány alkalommal látványos volt az eredmény. Én nagyon sok helyen használom, egyedül a combomon vettem észre, hogy lassabb a folyamat. Sehol nem tapasztaltam irritációt, de figyelek rá, hogy az anyajegyeket és hajszálerek környékét elkerüljem.
Évekig szenvedtem a borotva, epilátor, gyanta váltogatásával a szőrbenövések miatt. Az ezzel eltöltött időről és eredményről már inkább ne is beszéljünk. Megváltás számomra ez a termék.