NikolettaP

Regisztráció dátuma: 2018. június 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. június 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

The Body Shop Own Your Naturals Szemhéjpúder Paletta

The Body Shop Own Your Naturals Szemhéjpúder Paletta
2019. május 18.

Szuper paletta, szépen pigmentàlt, nagyon tartós színekkel, melyek tökéletesen passzolnak egymáshoz, és tökéletesen passzolnak a meleg bőrtónusomhoz! 😍

Rimmel Super Gel Top Coat

Rimmel Super Gel Top Coat
2019. április 8.

Én imádom ezt a fedőlakkot, eddig semelyik fedőlakk nem hozta nálam ezt a hatást, ezt a zseléhatású fényt 😍 Meg is szokták kérdezni, hogy gél lakkom van-e :) 2 év szavatosságot ír a csomagoláson, ami nálam be is vált, nemsokára 2 éve használom, pedig gyakran használom: hetente-kèthetente. Ami a száradást illeti, valóban lassan szárad, én amikor van egy szabad fél órám a lakkozást követően, akkor szoktam megcsinálni . Én előtte körmöshöz jártam gél lakkot csináltatni, és összességében az sem volt gyorsabb megoldás ennél, sőt nekem az az eljárás kàrosította a körmeimet, ezért döntöttem úgy, hogy nem csináltatom többet. Az 1-es jelölésű Rimmel körömlakkokkal teljes mértékben együttműködik, sőt más Rimmel lakokkal is szuper. Nekem 8-9 napos nyaralást is kibírt, úgy, hogy alaplakkot használok, 2 réteg színt, és fedőlakknak ezt, közben pedig minden réteg felvitele előtt ügyelek a körmeim zsírtalanításàra, hogy meg tudjon tapadni rajta a lakk:)

Mixa Anti-Imperfection Moisturizing Cream

Mixa Anti-Imperfection Moisturizing Cream
2019. március 22.

Én úgy tudtam, hogy hipoallergén, így nem értem miért tettek bele egyàltalán parfümöt.🤷🏽‍♀️ Ráadás valóban erős, sőt szerintem férfias illatú :( Eleinte óckodtam emiatt használni, de az az igazság, hogy nagyon szép puha lesz utána a bőröm, és a pattanásaim valóban csökkentek, és a bőröm sem zsírosodik amikor használom. Viszont az illata miatt ezt a fajta krémüket biztosan nem fogom újravenni, talàn egy másik, hasonló hatású krémüket helyette.

1 MÁRKA