NikolettaP

Regisztráció dátuma: 2018. június 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. június 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Yves Rocher Regeneráló Hajbalzsam Nagyon Száraz Hajra

Yves Rocher Regeneráló Hajbalzsam Nagyon Száraz Hajra
2019. március 20.

Huu nekem ez a balzsam semmit nem használt 😬 Azért vettem, mert az Yves Rocher korpásodás elleni samponja nagyon bevált, ezért úgy döntöttem a hajpakolásomat is lecserélem. Szettben vettem meg a samponjàval. Nehezebben vittem fel a hajamra annál, amit koràbban használtam, és nem lett fényes a hajam, mint ahogy hajmosás után szokott :( Nehezen kezelhető, szöszös lett a hajam, nem győzöm rà kenni a hajvégàpolót. A szokásosan hasznàlt hajpakolásom után fogom elhasználni, extra 2. hajápolóként, de újravenni biztosan nem fogom.

Bourjois Eye Catching Szempillaspirál

Bourjois Eye Catching Szempillaspirál
2019. március 20.

Szerintem ez egy szuper spiràl, nagyon szeretem hasznàlni. Gyönyörűen szétvàlasztja a pillákat, ez a keféjének köszönhető, ami íves kialakítású és sok-sok sörtèből áll 😊 Én nagyon jól tudok vele dolgozni. (Màr régóta műanyag kefés spirálokat használtam.) Ami miatt levonok egy csillagot, hogy sajnos maszatolódik valóban, mint ahogy rajtam sajnos a legtöbb spirál.

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
2019. február 27.

Én úgy írom a tapasztalataimat, hogy a festés óta eltelt 4 hét. Nekem sötétbarna hajam van (legalàbbis ezt gondoltam), és már megjelent jópàr ősz hajszálam, ezért is vettem a hajfestéket, és szándékosan szinezőt, hogy kikopjon ha nem megfelelő az árnyalat. A 400-as Barna árnyalatot vásároltam, tehát képen is és névben is jóval világosabbat mint az eredeti hajam, mert számítottam rá, hogy sötétebb lesz. Sajnos a tövére, ahol legelsőként került, illetve az egèsz hajtömegem legfelső részén fekete lett :( Annyi volt a szerencsém talán, hogy a hajam alsóbb részein, ahol nincs ősz hajszál, oda samponnal higítva vittem fel, és ott talán minimálisan kezd visszakopni az eredeti. Ezek után ha ez a “barna” àrnyalat, ami után van még külön sötétbarna is, akkor az én eredeti hajam nem is tudom minek számít... A 4 hét alatt 4 hajmosás volt nekem, és nem igazán kopott :/ 1-2 ősz hajszál dobja le. Érdekes, mert egyedül az irodaházban, a “mű” fényben van barna fénye, olyankor tudok kicsit menyugodni, mert amúgy itthoni fènyek és napfényben olyan mint a fekete :( És sajnos nagyon nem áll jól az arcomhoz. Első használat után csillogó volt a hajam, de utána inkább matt lett. Annyit azért elmondhatok, hogy valószínű természetes árnyalat legalább, mert körülbelül 1-1,5 cm lenövésem van, mèg sem làtszik ordítóan. Remélem kikopik, akkor majd updatelek, hogy mikor. Valószínű nem fogom újravenni a terméket.
Update: 7-8 mosás után már végre barnulok vissza :)