NikolettaP

Regisztráció dátuma: 2018. június 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. június 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Tresemmé Botanique Nourish & Replenish Sampon Kókuszolajjal és Aloe Verával

Tresemmé Botanique Nourish & Replenish Sampon Kókuszolajjal és Aloe Verával
2020. november 19.
(!)

Tesztelésre kaptam én is, többször is kipróbáltam, hogy releváns véleményt tudjak írni. Alapvetően száraz hajam van így tápláló, hosszú száraz hajra való termékekkel ápolom. Az én hajam ezután a sampon után nagyon száraz és szöszös lett sajnos. Hiába használtam mellé a legerősebb hajpakolásomat nekem akkor sem jó, pedig használtam már más szilikon mentes sampont.

Syoss Color Toner Hajszínező

Syoss Color Toner Hajszínező
2020. november 9.

A warm brun árnyalatot használtam sajnos. Középbarna/sötétbarna hajam van, piros árnyalatúra fogta be. 😶 Utána rendes tartós hajfestéket kellett használnom, hogy eltüntessem.

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker
2020. november 6.

100%-ban meg vagyok vele elégedve, imádom! Nagyon érzékeny és egyben zsíros bőröm van, korábban zsíros bőrre használt termékeknél általában allergiás reakció jelentkezett nálam, vagy csak szimplán nagyon kiszárította és ezáltal kivörösödött a bőröm. Már egy hónapja használom reggel is és este is, soha nem irritálta a bőröm. Ritkán használok mostanában alapozót, pirosítót, így ki akartam próbálni a sminket mennyire tudja lehozni, mielőtt véleményt írok, és azt is maradéktalanul eltávolította. Nekem külön pozitívum, hogy nem habzik, a habzó arclemosókat lemosásnál utálom, ahogy újra és újra felhabzanak :D

1 MÁRKA