nikolkeri07

Regisztráció dátuma: 2018. november 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. november 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Bourjois Rouge Velvet Lipstick

Bourjois Rouge Velvet Lipstick
2018. november 17.

Tényleg nem szárít, és tényleg nem kenődik. Nagyon tartós. 03-as árnyalatot vettem meg, kék szemhez nagyon passzol!! Gyönyörű szín!!!

Miss Sporty Pump Up Mascara Booster

Miss Sporty Pump Up Mascara Booster
2018. november 17.

Wow, annyira jó ez a termék, hogy teljesen meglepődtem, hogy nem 5 csillagra van itt értékelve.. Évek óta használom, csakis ezt.. kb 10 szer újra vettem, nagyon sokáig elég, gyönyörű nagy, fekete pillákat csinál. Nagyon tartós, nekem egy kicsit sem mázgálódik még a nap végére sem.. Nagyon érzékeny vagyok a kozmetikai termékekre, de nem csípi a szemem, könnyű lemosni, könnyű vele dolgozni is.. Sokan szoktál kérdezni, hogy mitől ilyen szépek a pilláim.. Hát..ettől az olcsó és fantasztikus spiráltól!!! Meleg szívvel ajánlom!

Catrice Glam & Doll False Lashes Mascara Waterproof

Catrice Glam & Doll False Lashes Mascara Waterproof
2018. november 17.

Te jó ég.... Soha nem volt ennyire rossz szempillaspirálom.. összesen kétszer használtam.. Az itteni véleményekre alapozva vettem meg..és szerettem volna nagyon szeretni, de sajnos már rövid idő után a szemhéjamra kenődik a termék... :( A lemosása iszonyat nehézkes.. rengeteg szempillám odaveszett emiatt sajnos... nem ajánlom a terméket egy cseppet sem :(